Kādas bumbas tapšana

Jaunu un vecu augu pārstādīšana, dalīšana, pavairošana. Audzēšanas veida maiņa. Substrāti, mizas, bloki.
Anita
Pievienojies: Mon Feb 07, 2011 4:29 pm
Atrašanās vietas: Rīgas rajons

Re: Kādas bumbas tapšana

Postby Anita » Thu Oct 06, 2011 3:55 pm

Inga
tu gan esi malacīte...ļoti skaists un praktiski izmantojams darbiņš:)
man ir doma kaut ko tādu uztaisīt tilansijām...nu jā, un glābjamie mazflopši arī ir mājās.
Paldies par ideju un interesanto foto reportāžu :)

Anita

Postby Anita » Mon Oct 10, 2011 8:08 pm

Atļaušos šeit pievienot savas jau tapušās bumbas fotogrāfijas.Pašu procesu nesanāca nofotografēt, jo fotoaparāts atkal bija aizgājis pastaigāties.
Attēls
Sākumā no stieplēm uztaisīju kaut ko līdzīgu bumbai, tad piepildīju to ar priežu mizām un čiekuriem, lai kaut kā stingrāk turās tās drātis kopā,tad to visu aptinu ar kaut ko pakulām līdzīgu un ar makšķerauklu piestiprināju klāt jumta sūnu (nabaga dēls dabūja līst uz jumta un skrāpēt sūnu nost :) ).Tālāk tāpat ar makšķerauklu un sūnu pikucīšiem pie bumbas piestiprināju mazos falenopsīšus un dažas tilandsijas.Ļoti ceru, ka nesaaugs baigie džungļi pēc kāda laika :)
Attēls
Attēls

Inga
Pievienojies: Mon Feb 07, 2011 11:31 am

Postby Inga » Mon Oct 10, 2011 9:53 pm

izskatās jauki!
Tu to balto vēl nemēģināji uztaisīt?

dace
Pievienojies: Wed Mar 16, 2011 3:56 pm

Postby dace » Tue Oct 11, 2011 7:51 am

Anita, malacīte! Izskatās ļoti jauki! Flopsīši tādā sūnu tepiķītī! jācer, ka viņiem arī patiks!

dacepurvina
Pievienojies: Fri Mar 25, 2011 1:16 pm

Postby dacepurvina » Tue Oct 11, 2011 8:12 am

Inga un Anita, ļoti čaklas meitenes! Man ļoti patīk šī sagatavotā bumba, labi izskatās un ja vēl saziedēs, tad skatam vajadzētu būt iespaidīgam.

Flokse
Pievienojies: Mon Feb 07, 2011 7:36 pm

Postby Flokse » Tue Oct 11, 2011 5:09 pm

Anita, tev arī ir izdevusies forša bumba. Un vispār tās bumbas forši izskatās komplektā ar dažādiem augiem.

Man arī kaut ko tādu sagribējās, bet ne tagad, kad sāksies apkures sezona. Varbūt kā jau runājām, tad pavasarī jūs varētu noorganizēt nelielus praktiskos darbus bumbu darināšanā un pastāstīt par iegūto praktisko pieredzi bumbu kopšanā un apaudzēšanā. :)

Anita

Postby Anita » Tue Oct 11, 2011 10:01 pm

Flokse wrote:Anita, tev arī ir izdevusies forša bumba. Un vispār tās bumbas forši izskatās komplektā ar dažādiem augiem.

Man arī kaut ko tādu sagribējās, bet ne tagad, kad sāksies apkures sezona. Varbūt kā jau runājām, tad pavasarī jūs varētu noorganizēt nelielus praktiskos darbus bumbu darināšanā un pastāstīt par iegūto praktisko pieredzi bumbu kopšanā un apaudzēšanā. :)

Paldies! :)
Un jāsaka paldies Ingai par lielisko ideju.Man jau liekas, ka šis audzēšanas veids ir lielisks tāpēc, ka uz bumbas var salikt visus mazos "glābjamos" flopsīšus, attiecīgi novietojot bumbu virs kāda trauka ar ūdeni.Mani bumbai apakšā ir neliels akvārijs, kurā dzīvo nu jau saziedējusī Howeara, Alsobija un pārītis pavisam mazo Dendrobium nobile atkritenīšu :)

Inga
Pievienojies: Mon Feb 07, 2011 11:31 am

Postby Inga » Wed Oct 12, 2011 9:48 am

nu, nu - ideja jau nemaz nav mana :) es te iedvesmojos no japāņiem, holandiešiem un mūsu pašu latviešu meitenēm.

Kurma
Pievienojies: Thu Mar 24, 2011 7:09 pm

Postby Kurma » Wed Oct 12, 2011 11:58 am

>iedvesmojos no japāņiem, holandiešiem un mūsu pašu latviešu meitenēm
Man, skatoties uz Anitas bumbu, likaas, ka iedvesma naakusi no staasta par Mazo Princi...

SnowBunting
Pievienojies: Fri Sep 16, 2011 11:05 am

Postby SnowBunting » Thu Oct 13, 2011 10:49 am

Super reportāža un ideja :) man kā lielam iesācējam ir par ko padomāt ... savādāk vietas uz palodzes maz jo maz :))

Return to “Stādīšana un pārstādīšana”