Odontoglosuma hibrīda pārstādīšana - fotoreportāža

Jaunu un vecu augu pārstādīšana, dalīšana, pavairošana. Audzēšanas veida maiņa. Substrāti, mizas, bloki.
Anita
Pievienojies: Mon Feb 07, 2011 4:29 pm
Atrašanās vietas: Rīgas rajons

Re: Odontoglosuma hibrīda pārstādīšana - fotoreportāža

Postby Anita » Sat Apr 07, 2012 8:56 pm

Flokse
šo konkrēto augu mēs dalījām tikai tāpēc, ka tā īpašniece Renāte tā vēlējās :) sanāca jau mazliet brutāli to darīt, bet citas iespējas tiešām nebija :) es pati arī šādi saaugušu orhideju vienkārši pārstādītu lielākā podā, saknes nemaz neaiztiekot.

Flokse
Pievienojies: Mon Feb 07, 2011 7:36 pm

Postby Flokse » Sun Apr 08, 2012 8:11 am

Anita, es tak zinu kāpēc augu sadalīja. Paskaidrojumi ir domāti šīs tēmas lasītājiem, lai kāds nejauši neiedomātos, ka citādi kā sadalot frakcijās, odontoglosuma hibrīdus pārstādīt nemaz nevar. :)

Janita
Pievienojies: Mon May 30, 2011 12:50 pm

Postby Janita » Tue Apr 10, 2012 9:09 am

Oi, kā man šitas būtu noderējis pirms 3 nedēļām, kad dalīju savu beallarru. Tieši identisks skats ar sakņu podu, kuru ieraugot man jau pārgaja apētīte kaut ko dalīt un censties atmudžināt!
Skatoties šo reportāžu, sapratu, ka esmu darījusi visu pareizi, lai gan pašai visu laiku likās, ka diezgan barbariski, es tur ar tām saknēm... :)

Flokse
Pievienojies: Mon Feb 07, 2011 7:36 pm

Postby Flokse » Tue Apr 10, 2012 5:37 pm

Vislabāk, protams, ja tev būtu izdevies tikt uz praktiskajām nodarbībām. Tad bija lieliska iespēja treiņa nolūkos pašiem paķidāt citu orhidejas pirms ķeramies pie savējām. :)

Bet ja kādam ir savu orhideju pārstādīšanas bildes, tad šajā sadaļā ar tām var padalīties.

Return to “Stādīšana un pārstādīšana”