Falenopši maisiņā

Jaunu un vecu augu pārstādīšana, dalīšana, pavairošana. Audzēšanas veida maiņa. Substrāti, mizas, bloki.
kristine
Pievienojies: Wed Jan 15, 2014 4:47 pm

Falenopši maisiņā

Postby kristine » Sun Mar 02, 2014 9:59 pm

Labvakar.Sodien skatoties youtube video par orhidejam ,uzgaju diezgan divainu parstadisanas veidu.Proces ir sekojos-orhideju (falenopsi 2gab.) iznema no podina ietupinaja zip maisina,tad pukes ielika lezena keramikas poda ,poda ieksiene gar malam vel ielika avizes ,cik nopratu vairak domatas ka stabilitatei,un pasas beigas visapkart salika sunas.Man rodas jautajums ,cik ilgi vinas vares augt tada veida un vai saknes vienkarsi nenopus pec kartejas laistisanas.Atvainojos ja ierakstiju nepareiza diskusija.

Flokse
Pievienojies: Mon Feb 07, 2011 7:36 pm

Re: Orhideju audzētāju dīvainības

Postby Flokse » Tue Mar 04, 2014 5:20 pm

Kristine, grūti iedomāties, kā tas varētu izskatīties. Vai augu tajā maisiņā ievietoja pilnībā? Ja tas ir youtube video, tad varbūt ieliec šeit linku.

kristine
Pievienojies: Wed Jan 15, 2014 4:47 pm

Postby kristine » Wed Mar 05, 2014 3:30 pm

Video man gruti tagad atrast,ja augu saknu dalu ar visu substratu ievietoja maisina.

Inga
Pievienojies: Mon Feb 07, 2011 11:31 am

Postby Inga » Thu Mar 06, 2014 11:32 am

nu, vienīgais, ko es varu iedomājties - tas ir kāds temporārais reanimācijas process. uz laiku, kamēr piemēram augs atgūst tvirtumu, vai sāk ataudzēt jaunās saknītes.

Flokse
Pievienojies: Mon Feb 07, 2011 7:36 pm

Re: Falenopši maisiņā

Postby Flokse » Thu Mar 06, 2014 9:27 pm

Kristine, atdalīju šo kā jaunu tēmu, jo tas maisiņu jautājums ir diezgan specifisks. Jāpiebilst, ka bez paskaidrojuma ir grūti saprast kāpēc saknes tika liktas maisiņā.
Vispār jau maisiņus dažreiz īslaicīgi izmanto falenopšu reanimācijā, lai paaugstinātu gaisa mitrumu ap augu, bet tad tos parasti ievieto maisiņā pilnībā un nodrošina arī kaut kādu nebūt ventilāciju.

Return to “Stādīšana un pārstādīšana”