Katasetumi.

Catasetum, Coryanthes, Cycnoches, Gongora, Mormodes, Paphinia, Stanhopea un to hibrīdi
Inese
Pievienojies: Sat May 07, 2011 8:41 pm

Re: Katasetumi.

Postby Inese » Thu Jun 09, 2011 2:35 pm

Paldies, Egon. Likshu guljus, pasmidzinaashu. Shitaadu kjeemu man atsuutiija Vaacu e-bajists.

Inese

Postby Inese » Mon Jul 25, 2011 9:31 pm

Mormode joprojam bremzee ar sakneem jaunajam dzinumam, kaut gan vinjsh paleenaam tomeer briest. Un jociigi tas, ka naak veel viens jaunais dzinums no apakshas kaa pienaakas. Veel neiestaadiiju, jo saknju ta nav. Staav uz suunas.
Bet man veel viens jautaajums (es laikam te visdumaakaa, jo jautaajumu juura) :lol: - man cycnoches un fredclarkeara ir uzbrukushi kaut kaadi eerchveidiigie, jo staav saulee kur sauss gaiss pa dienu. Apsmidzinaaju ar Aktaru pirms 2dienaam, atkaartoshu veel paaris reizes. Bet shodien redzeeju tos kjeemus veel dziivus raapojam. Ar ko indeet? Pleeseejkukainju man nav jo man no kukainjiem bail.

egons
Pievienojies: Wed Feb 09, 2011 7:34 pm

Postby egons » Tue Jul 26, 2011 9:06 am

Noskaidrojiet kas tie īsti ir pa kukaiņiem, aktara nav universāllīdzeklis, ērcēm un sēnēm nelīdzēs. Labs pretērču līdzeklis ir vertimeks, bet šo indi es savā mājā nelietotu. Lai arī ir bail no kukaiņiem, nedomāju, ka plēsējērces ir nepatīkamākas par jau esošajiem. Tās izdara savu darbu un kad vairs nav ko ēst pazūd. Augus nebojā.

Flokse
Pievienojies: Mon Feb 07, 2011 7:36 pm

Postby Flokse » Tue Jul 26, 2011 11:00 am

Es arī gribu piebilst, ka aktara nav domāta ērču apkarošanai, tāpēc droši vien arī nav iedarbojusies.

Plēsējērces tak ir tik maziņas, ka tu diez vai spēsi viņas pamanīt, lai varētu no viņām nobīties. :)

Inese

Postby Inese » Tue Jul 26, 2011 3:19 pm

Un kur man njemt plesejeerces? Un cik daudz? Man shkjiet ka kaut kaada tiikleerce bez tiikla ir uzbrukusi. Angliski taad buutu mites. Bruungani knapi ieraugaami raapojoshi kukainiishi. Kaa mikroskopiski zirnekliishi. Suuc lapas, tai vietaa paliek gaishi, izsuukti plekji, un dazhviet kukainju izkaarniijumi uz lapaam. Dziivo lapu apakshpusee. Uzmetas tikai uz miiksto lapu orhaam. Shogad uz cycnoches un fredclarkeara, bet pagashgad uz dendr.cristalinum. shogad tas dendris ir iekshaa pie mitrinaataaja un eerchu nav. Bet catasetinae ir uz balkona cepeshpannaa.

Flokse
Pievienojies: Mon Feb 07, 2011 7:36 pm

Postby Flokse » Tue Jul 26, 2011 3:51 pm

Inese, par plēsējērci specifisko lietu sadaļā ir vesela tēma.
Deva uz 100 m2 lapu maksā 5 lati.
Var dabūt Iecavā, kontakti: Brigita 29543218

Droši vien Egons var padalīties ar pieredzi kādu efektu tā dod.

Inese

Postby Inese » Tue Jul 26, 2011 5:00 pm

Paldies, rit braucu pec kukainjiem.

Inga
Pievienojies: Mon Feb 07, 2011 11:31 am

Postby Inga » Wed Jul 27, 2011 3:01 pm

Inese, nu kā plēsējērces? palaidi?

Inese

Postby Inese » Wed Jul 27, 2011 3:16 pm

Jaa, tikko palaidu. Bet es palaidu pa visaam orhaam jo nevar jau zinaat kur vel taas saliidushas. Man Brigita iedeva vel citu kukainju paveidu, kas aped ari tripshu olas utt. Bet tagad saaku domaat vai vajadzeeja uz visaam laist? Jo uz taam lapaam ar kuraam sanjeemu plesejeerci, dziivo arii tiikleerce kaa bariiba. Un ja nu karaa vinnee sliktie kukainji, tad man buus invaazija pa visu kolekciju.

egons
Pievienojies: Wed Feb 09, 2011 7:34 pm

Postby egons » Wed Jul 27, 2011 4:09 pm

Inese, bet ar plikām rokām gan pie puķēm tagad labāk neiet, nejauši kādu piespiedīsiet un pirkstam gals nost.
Plēsējērces ir ēdelīgākas par tīklērcēm, tādēļ par viņu savstarpējās cīņas iznākumu nešaubieties.

Return to “Catasetum un Stanhopea”