Substrāt priekš Catasetum orchid wine delight

Catasetum, Coryanthes, Cycnoches, Gongora, Mormodes, Paphinia, Stanhopea un to hibrīdi
Tchibo
Pievienojies: Mon Nov 05, 2012 3:25 pm

Substrāt priekš Catasetum orchid wine delight

Postby Tchibo » Tue Nov 13, 2012 10:06 pm

Labdien!

Esmu vēl iesācēja orhidejās, kuras nav fanelopši.
Šodien lielā diena - no ebay atčāpoja Catasetum orhideja, bet jautājums:
Kādā substrātā to audzējat? Metode uztupināt uz mizas pagaidām neder - par to pagaidām sapņoju.
Pievienotie faili
20121113_183145.jpg

Inga
Pievienojies: Mon Feb 07, 2011 11:31 am

Re: Substrāt priekš Catasetum orchid wine delight

Postby Inga » Wed Nov 14, 2012 8:18 am

Tchibo wrote:Labdien!

Šodien lielā diena - no ebay atčāpoja Catasetum orhideja, bet jautājums:
Kādā substrātā to audzējat? Metode uztupināt uz mizas pagaidām neder - par to pagaidām sapņoju.

Apsveicu! Skaists augs. Un izskatās, ka tieši laikā! Šo sestdien mūsu nodarbība ir tieši par katazetumiem un līdzīgām orhidejām! Tiekamies lekcijā! ;-) /vairāk info nodarbību un lekciju sadaļā viewtopic.php?f=41&t=644

Tchibo

Postby Tchibo » Wed Nov 14, 2012 8:55 am

Apsveicu! Skaists augs. Un izskatās, ka tieši laikā! Šo sestdien mūsu nodarbība ir tieši par katazetumiem un līdzīgām orhidejām! Tiekamies lekcijā! ;-) /vairāk info nodarbību un lekciju sadaļā viewtopic.php?f=41&t=644[/quote]

Paldies :) Bet diemžēl uz nodarbību netieku man pavisam citi plāni.

Tchibo

Postby Tchibo » Fri Dec 21, 2012 8:43 pm

Neko nesaprotu no saviem catastumiem pilnīgi neko. Iestādīju abus pasmalkā substrātā, ik pa laikam pamērcēju, tā lai nav pavisam pārkaltis substrāts. Tie abi pagaidām augt netaisās. Vecie tuberīdij pamazām sažūst, jaunie nemainās. Kas par lietu? Tiem tagad ir miera periods vai kā???? Kad kaut kas sāks augt? Palodze gan man nav ļoti silta, kaut abus podiņus noliku tur kur biki siltāks.

egons
Pievienojies: Wed Feb 09, 2011 7:34 pm

Postby egons » Sat Dec 22, 2012 11:25 am

Tchibo! Nevajag satraukties. Viņi tagad guļ. Substrāts nav jālaista. Pietiek, ja reizi pa reizei viegli apsmidzina bumbuļus. Ja vien nav pārmērīgi sauss apkārtējais gaiss. Tad jānosedz ar plēves cepuri vai caurspīdīgo pārtikas spainīti. Vecie bumbuļi parasti sažūst ātrāk, jo atdod savu spēku jaunajiem. Sākoties aktīvai augšanai jaunie aizņemto atdos. Turiet maksimāli gaišā vietā, bet ne vēsumā. man viņi stāv 16-20 grādos, ja uzspīd saule uzlec līdz 30. Pavasarī modīsies paši pēc sava prāta. Vienkārši jāskatās un jāgaida mazi, zaļi spicumiņi.Tad arī vajadzēs sākt liešanu un mēslošanu

Tchibo

Postby Tchibo » Sat Dec 22, 2012 5:27 pm

Oi paldies Egon! Nomierināji mani. Skaidrs, likšu siltākā vietā un mēģināšu uzmeistarot siltumnīcu uz palodzes. :)

Return to “Catasetum un Stanhopea”