Ko ar vinu dariit?

Kurma
Pievienojies: Thu Mar 24, 2011 7:09 pm

Ko ar vinu dariit?

Postby Kurma » Mon Dec 22, 2014 10:31 am

Nu ir keza! Rau, ko man uzdaavinaaja -

Attēls

Naakamaas dienas vakaraa izlasiiju, ka gaisam labi jaacirkulee ap vinu un paluudzu deelam iztiit no celofaana. BET TAALAAK????

Silta telpa (palodze ar radiatoru zem taas) tikai neveicina ziedeesanu jeb arii nobeigs to augu? Atstaat maajaa ar malkas apkuri un brunutiim drusku gaisaakaa vai vilkt uz maaju ar malkas apkuri un paarpildiitaam patumsaaam palodzeem? 6 stundas " full sun" ziemas viduu - kur es vinai varu sagaadaat? Lampa kas pati iesleedzas/izsleedzas, kameer es pa juuru?

Luuk taa - gribat samulsinaat draugu - uzdaaviniet vinam smuku puki.

dace
Pievienojies: Wed Mar 16, 2011 3:56 pm

Re: Ko ar vinu dariit?

Postby dace » Tue Dec 23, 2014 2:20 pm

Kurma, vispirms - apsveicu Tevi ar tik jauku dāvanu!
Neesmu liels cimbīdiju zinātājs (priekš manis viņas ir pārāk lielas!), bet varu teikt, ko šādā situācijā darītu es. Vispirms, kamēr viņa zied, turētu tur, kur varu vislabāk par viņu priecāties :) . Kad noziedēs - turētu vietā, kas ir pēc iespējas vēsa un gaiša. Kas Tev tur ar tām bruņutīm? Tie Tev īpaši mīļi mājdzīvnieki? Galvenais - pavasarī, cik iespējams agri, meklētu vietu, kur viņu izlikt ārā. Un rudenī - pēc iespējas ilgi nenestu iekšā :D

ANCE
Pievienojies: Mon Apr 04, 2011 9:02 pm

Re: Ko ar vinu dariit?

Postby ANCE » Thu Dec 25, 2014 12:50 pm

Te mana cimbīdija, zied jau kādu mēnesi, ir vēl trīs dūšīgi pumpuri. Man patiktos ja tie visi reizē ziedētu, bet viņi grib pa vienam, un tad līdz vasarai.

Attēls

Return to “Cimbīdijas”