Page 1 of 1

Ko ar vinu dariit?

Posted: Mon Dec 22, 2014 10:31 am
by Kurma
Nu ir keza! Rau, ko man uzdaavinaaja -

Attēls

Naakamaas dienas vakaraa izlasiiju, ka gaisam labi jaacirkulee ap vinu un paluudzu deelam iztiit no celofaana. BET TAALAAK????

Silta telpa (palodze ar radiatoru zem taas) tikai neveicina ziedeesanu jeb arii nobeigs to augu? Atstaat maajaa ar malkas apkuri un brunutiim drusku gaisaakaa vai vilkt uz maaju ar malkas apkuri un paarpildiitaam patumsaaam palodzeem? 6 stundas " full sun" ziemas viduu - kur es vinai varu sagaadaat? Lampa kas pati iesleedzas/izsleedzas, kameer es pa juuru?

Luuk taa - gribat samulsinaat draugu - uzdaaviniet vinam smuku puki.

Re: Ko ar vinu dariit?

Posted: Tue Dec 23, 2014 2:20 pm
by dace
Kurma, vispirms - apsveicu Tevi ar tik jauku dāvanu!
Neesmu liels cimbīdiju zinātājs (priekš manis viņas ir pārāk lielas!), bet varu teikt, ko šādā situācijā darītu es. Vispirms, kamēr viņa zied, turētu tur, kur varu vislabāk par viņu priecāties :) . Kad noziedēs - turētu vietā, kas ir pēc iespējas vēsa un gaiša. Kas Tev tur ar tām bruņutīm? Tie Tev īpaši mīļi mājdzīvnieki? Galvenais - pavasarī, cik iespējams agri, meklētu vietu, kur viņu izlikt ārā. Un rudenī - pēc iespējas ilgi nenestu iekšā :D

Re: Ko ar vinu dariit?

Posted: Thu Dec 25, 2014 12:50 pm
by ANCE
Te mana cimbīdija, zied jau kādu mēnesi, ir vēl trīs dūšīgi pumpuri. Man patiktos ja tie visi reizē ziedētu, bet viņi grib pa vienam, un tad līdz vasarai.

Attēls