Dendrobium jenkinsii

Dendrobium, Epidendrum un to hibrīdi
dace
Pievienojies: Wed Mar 16, 2011 3:56 pm

Re: Dendrobium jenkinsii

Postby dace » Sat May 10, 2014 9:39 am

Tu vies manī optimismu, ka man nevajadzēs priecāties tikai par smukajām lapām :D

Flokse
Pievienojies: Mon Feb 07, 2011 7:36 pm

Postby Flokse » Sat May 10, 2014 8:48 pm

Dace, ir, ir cerības, lai gan Egons kaut ko minēja par sešiem neziedēšanas gadiem. Starp citu manējais eksemplārs netiek baigi saldēts ziemā, tāpēc pieļauju, ka ļoti svarīgi ir to nežēlīgi iekaltēt. :)

Lauri, paldies!

amarkrinija
Pievienojies: Tue Apr 23, 2013 1:20 pm
Atrašanās vietas: Milāna

Postby amarkrinija » Thu May 15, 2014 5:22 pm

Jautājums ne pa tēmu, bet Flokse & Co, atklājiet savu noslēpumu, kā pie tik skaistām bildēm tiekat? :D Kur tu viņas tiep, lai dabūtu tādu vienkrāsainu fonu? Skatos uz jūsu visu skaistajām bildēm, baigie malači. :) Man vienīgā gaišā vieta ir pie loga un uz balkona, bet tur jau nekādu smuko fonu nedabūt. :D
Cilvēkiem, kas saka ― laimi par naudu nevar nopirkt ― nekad nav piederējušas orhidejas.

Flokse

Postby Flokse » Sun May 18, 2014 8:21 am

amarkrinija, tas ir pavisam vienkārši - jāpaklāj fonā kaut kas vienkrāsains no savas garderobes. Vislabākais ir melns samts, jo neatstarojot gaismu. Ja nu drēbju skapī nekā tāda nav, tad gan jau arī pie jums ir jauki audumu atgriezumu veikali, kuros par ļoti lētām naudiņām var izrakt ko piemērotu. :)

Ilze
Pievienojies: Tue Mar 26, 2013 11:49 am

Postby Ilze » Mon May 19, 2014 2:20 pm

Attēls
Mūsu jenkinsii apvainojās par aprunāšanu un 6. gadadienu tomēr negribēja sagaidīt neziedošā statusā, izspieda ziedkātu ar 2 pumpuriem. Vēl gan jāpiebilst, ka uzdāvinātais augs tika audzēts no 2 pakaļbuļbiem, viņa dabūšana pie dzīvības un ziedēšanas Egonam zināmā mērā bija izaicinājums.

Flokse

Postby Flokse » Sat May 24, 2014 5:41 pm

Šis laikam ir D. jenkinsii beidzot ziedēšanas gads. :)
Man jau Ilzes augs izskatās pēc īsta jenkinsii, jo tiem ir tipiski tādi ziedkāti ar diviem ziediem.

Informācijai par ziedēšanas ilgumu tagad varu piebilst, ka Dendrobium jenkinsii šogad ziedēja apmēram divas ar pusi nedēļas.

dace

Postby dace » Thu Apr 14, 2016 10:26 am

Šogad biju sapriecājusies, ka arī es varēšu palielīties ar ziedošu D.jenkinsii. Bija 3 ziedkāti, tad palika 2, tad viens, līdz beidzot vakar ieraudzīju, ka arī pēdējā ziekātā visi 3 pumpuriņi sažuvuši.... Kam viņ` man šitā dar`???

Flokse

Postby Flokse » Fri Apr 15, 2016 5:29 pm

Dace, bet tad jau cerība ir, ka kādreiz tas saņemsies uz ziedēšanu. :)
Manējais šogad nezied, bet tas tāpēc, ka stāvēja patumšā vietā. Un pat Drēzdenē neredzēju nevienu tādu smuki ziedošu Dendrobium jenkinsii.

dace

Postby dace » Fri Apr 15, 2016 7:49 pm

Paldies, par mierinājumu! Bet KĀPĒC!!! Ko viņam vajag? Vietu nemainīju, tikaidrusku vairāk sāku laistīt, jo ziemā sēdēja diezgan sauss. Sēž orhideju kastē netālu no lampas, gaisma tātad daudz... Eh!

Return to “Dendrobiju grupa”