Datura, jeb engeltaure

Jautājumi. Pieredze. Dalāmies priekā.
Inese
Pievienojies: Sat May 07, 2011 8:41 pm

Datura, jeb engeltaure

Postby Inese » Tue Sep 11, 2012 10:40 pm

Sakiet, vai tiesham shis augs ir tik ljoti indigs? Nopirku gadatirguu, tagad skaisti zied un debeskigi smarzo. Bet salasijos ka tas ir indigs. Ja man nebutu mazi berni majas, tad par to nesatrauktos. Bet ko nu? Varbut tomer aizvakt sho skaistuli droshibas pec? Nekur berniem nepieejamaa vietaa nolikt nevaru. Iznjemot garazhu, bet kada man jega no tada skaistuma garazhaa...

dace
Pievienojies: Wed Mar 16, 2011 3:56 pm

Re: Datura, jeb engeltaure

Postby dace » Wed Sep 12, 2012 10:12 am

Inese, indīgas viņas tiešām ir ļoti. Tomēr no savas pieredzes varu teikt, ka mani bērni nekad nav izrādījuši nekādu ineresi par šo augu, kaut gan savā laikā pārstādījuši man viņi ir diezgan daudz ko. Kamēr viņi bija pavisam mazi, parasti enģeļtaures iekombinēju kādā dobē, kur nevar tik veikli tikt klāt un viss ir bijis O.K.

Inga
Pievienojies: Mon Feb 07, 2011 11:31 am

Postby Inga » Wed Sep 12, 2012 6:00 pm

Inese, piekrītu Dacei. Indīgas ir, bet man arī nav bijušas problēmas. Divas no taurēm stāv pie ieejas lielos podos. Es gan arī cenšos skaidrot un rādīt, ko dārzā drīkst un ko ne. Un pilnīgi savā vaļā bez ilglaicīgas pieskatīšanas arī man sīči nekad nav.

Inese

Postby Inese » Wed Sep 12, 2012 9:04 pm

Nu mana Sofija 10 sekundees ieskreeja katlu maajaa un nospieda katlam program reset pogu, kas nojauca visus iestatijumus. Un kamer es biju ieksh wc, izraveeja masdevaliju podinjus no masdevalijam un norava vienu ilgi gaiditu pumpuru. Tad vel shorit atvera apaksejo kumodes atvilktni, uzkapa uz taas, panjeema manu nagu laku un nokrasoja sev nagus un gridu ari. Tad nagu laka beidzas. To vinja sastradaja kamer taisiju sev lejaa kafiju. Ta ka vinja ir neprognozejama, bet nu ta taure TAAAA smarzo!!! Paslaik zied 7 trompetes un vakaraa smarzoja pat maajas otraa pusee! Dieviiga!!! Bus javeic iipashi skaidrosanas darbi.

Inese

Postby Inese » Wed Sep 12, 2012 9:55 pm

Attēls

dacepurvina
Pievienojies: Fri Mar 25, 2011 1:16 pm

Postby dacepurvina » Thu Sep 13, 2012 7:52 am

:o Inese, meitenei interese par mammas kosmētikas galdiņu ir tikai normāla parādība, ar to jārēķinās. Enģeļtaure tiešām skaista, man pašai gan nav enģeļtaures, bet viss iespējams laika gaitā varbūt arī vienu varētu ieviest ar domu "citiem ir , man arī vajag". Tā nu tas ir :lol:

dace
Pievienojies: Wed Mar 16, 2011 3:56 pm

Postby dace » Thu Sep 13, 2012 8:04 am

Inese, izklausās , ka Tev viens riktīgs spridzeklis mājās :D Mani puiši tik traki nebija.
Taure burvīga! Man arī beidzot manējās sāk ziedēt, vairs jau necerēju, jo parasti pirmie ziedi izplaukst jūlija beigās/augusta sākumā, bet šogad tikai tagad.

Inese

Postby Inese » Thu Sep 13, 2012 9:14 am

dacepurvina wrote::o Inese, meitenei interese par mammas kosmētikas galdiņu ir tikai normāla parādība, ar to jārēķinās. Enģeļtaure tiešām skaista, man pašai gan nav enģeļtaures, bet viss iespējams laika gaitā varbūt arī vienu varētu ieviest ar domu "citiem ir , man arī vajag". Tā nu tas ir :lol:

Vajag, viennozimigi! Kaut vai smarzhas delj!!!

Inese

Postby Inese » Thu Sep 13, 2012 9:18 am

dace wrote:Inese, izklausās , ka Tev viens riktīgs spridzeklis mājās :D Mani puiši tik traki nebija.

Sofija ir iists spridzeklis. Man ari abi puikas tadi nebija. Vinja parspej visus. Bet tai pat laikaa ir tik milja un forsha ka vinjai viss tiek piedots. Pat ar zilo flomiiti sazimetais baltais marmora kamins.

Inga
Pievienojies: Mon Feb 07, 2011 11:31 am

Postby Inga » Fri Sep 14, 2012 6:31 pm

jā, manas taures arī pumpuros ir tieši tagad! tīrais posts ar to auksto pavasari un vasaru...

Return to “Citi augi”