Kaa parzieminat augus konteineros?

Jautājumi. Pieredze. Dalāmies priekā.
Inese
Pievienojies: Sat May 07, 2011 8:41 pm

Kaa parzieminat augus konteineros?

Postby Inese » Wed Oct 31, 2012 11:16 am

Ludzu palidziet ar padomu. Man pa vasaru sadavinaja un sapirkaas dazhi augi, kas aug konteineros (podos). Tie ir divgadiga abelite, tamariks (dekorativs krums), kokveida peonija, aktinidija. Visi pashlaik vel atrodas laukaa uz terases. Nezinu ko ar vinjiem iesakt pa ziemu. Nevareju iestadit, jo stadamaa vieta vel taps parveidota, shkjureta ar traktoru utt., ta ka tas bus tikai pavasari. Kaa man nenogaleet shos audzinjus? Pierakt nekur ari nevaru, nav tadas vietas un divaini - bet nav ari atvesta lieka melnzeme. Vai es varetu shos konteinerus parzieminat aukstaa garazhaa? Tur gan gaismas bus pamaz, jo palodzes aiznjemtas. Dziljaa ziemaa tur varetu but ari nelieli minusi. Un vai shie augi jaalej ziemaa?

dace
Pievienojies: Wed Mar 16, 2011 3:56 pm

Re: Kaa parzieminat augus konteineros?

Postby dace » Wed Oct 31, 2012 12:45 pm

Es enģeļtaures, fuksijas, pelargonijas, vīģes kociņu u.c., kas aug podos, pārzieminu pagrabā. Gaismas tur nav nemaz, temperatūra - 0-5 oC. Tā kā pagrabs ir diezgan sauss, dažas reizes ziemā minimāli apleju. Ja Tu negribi atstāt savus augus ārā (manuprāt nekas viņiem nenotiktu, ja Tu ieraktu ar visiem podiem zemē un uzbērtu lielu lapu čupu virsū), tad nes droši garāžā.

Inese
Pievienojies: Sat May 07, 2011 8:41 pm

Re: Kaa parzieminat augus konteineros?

Postby Inese » Wed Oct 31, 2012 2:14 pm

Nu labi. Nesishu ieksha. Bet laikam nelieshu jo garazha tapat diezgan mitrs.

Return to “Citi augi”