Ģimenes pieaugums.

Daudziem no mums ir arī dažādi mājdzīvnieki, parasti un neparasti mīluļi. Par visu, kas viņiem svarīgs - šeit!
egons
Pievienojies: Wed Feb 09, 2011 7:34 pm

Ģimenes pieaugums.

Postby egons » Fri Sep 09, 2011 9:53 am

Pirms dažām dienām nokonstatēju, ka terārija un arī daudzviet mājā saradušies daudz mazi zarkukaiņi. Par invāzijas apmēriem vēl grūti spriest dēļ viņu niecīgajiem izmēriem.
Dace. Kā Tev?

Inga
Pievienojies: Mon Feb 07, 2011 11:31 am

Re: Ģimenes pieaugums.

Postby Inga » Sat Sep 10, 2011 11:23 am

OOOO! jāapsveic vai jāizsaka līdzjūtība? :D
bet, ja nopietni, - kā ir, viņi tiešām tik traki mūk no akvārija ārā, kā Sandra stāstīja?

egons

Postby egons » Sat Sep 10, 2011 4:20 pm

Mēģini iedomāties 1 - 2 cm garu matu, kuram ir tāda paša mata resnuma kājeles, viņam pietiek ar tādu pašu mata resnuma spraudziņu, ventilācijas sietam viņi var doties cauri ejot ierindā pa pieci. Protams, viņiem ir laiks meklēt, bet katru mazāko spraudziņu atrod nekļūdīgi un savvaļā izkļuvušie vēl nav tik lieli, lai tos varētu ieraudzīt un nolasīt no griestiem vai sienām. Man ir mazs mierinājums, Estere esot pārbaudījusi, ka viņi ir vieni no tiem nedaudzajiem, kas neēd orhidejas. Apetīte gan viņiem ļoti laba, katru otro dienu jāieliek pa jaunam zaram.

Flokse
Pievienojies: Mon Feb 07, 2011 7:36 pm

Postby Flokse » Sat Sep 10, 2011 6:06 pm

Egon, bet ko viņi ēd pa ziemu, kad lapas no zariem nokrīt?

egons

Postby egons » Sat Sep 10, 2011 7:45 pm

Tā jau ir, ka ignorē tikšanās reizes, Engurē lūdzu visiem palīdzību un jūlijā man saveda pilnu māju ar zelta stīgām, rezervē vēl ir tradeskancijas un aveņu slotas.

dace
Pievienojies: Wed Mar 16, 2011 3:56 pm

Postby dace » Mon Sep 12, 2011 8:17 am

Egon,
Viena man aizgāja labākos avenāju laukos gandrīz uzreiz pēc atvešanas mājās. Liekas, ka tajā pārbraucienā viņa samocījās. Otra aug un barojas. Pagaidām vēl jauno paaudzi neesmu manījusi, bet tā kā man viņa dzīvo puiku istabā, tad tajā bardakā var pamanīt tikai kaut ko, kas sasniedzis dinozauru izmērus...
Ko tu ar mazuļiem darī? Ķer un liec atpakaļ akvārijā, vai ļauj dzīvotie savā nodabā?

egons

Postby egons » Mon Sep 12, 2011 9:20 am

Nu dinozauru izmērus nesasniegs, bet ja mani "zobu bakstāmos" mētājamies pa grīdu, tad gan ieskaties vai nav arī kājas.
Kurus pamanam, tos cenšamies atgriezt viņu dzīves telpā.

Flokse

Postby Flokse » Mon Sep 12, 2011 4:47 pm

Tad tie zarkukaiņi vairāk ir tādi kā svaigēdāji, ja? Respektīvi, viņi laikam nevar izdzīvot pa ziemu ar tiem sagatavotu skābsiena rulonu. :)

egons

Postby egons » Mon Sep 12, 2011 7:38 pm

Priekš tam eksistē zaru slotiņas (sažāvētas aveņu, kazeņu lapas). Pirms lietošanas aplej ar karstu ūdeni, pasniedz atdzesētas. Varot dot arī rožu zarus. Par skābsienu jāpadomā, visticamākais, ka lielākā daļa zarkukaiņu turētāju stāv ļoooti tālu no tādas lietas kā skābsiens un tā sagatavošana.

Flokse

Postby Flokse » Wed Sep 14, 2011 5:12 pm

Tad jau nav tik traki. Varbūt, ka šamie varētu pārtikt arī no siena, ja to sagatavotu atbilstoši viņu gaumei.
Es pat sāku apsvēt iespēju ieviest kādu pārīti pie sevis. Vienīgi vispirms ir jāatrisina jautājums par barības bāzi ziemā - ja jau orhidejas viņi patiešām neēd. :)

Return to “Mūsu mīluļi”