Rīta viesis.

Daudziem no mums ir arī dažādi mājdzīvnieki, parasti un neparasti mīluļi. Par visu, kas viņiem svarīgs - šeit!
Inga
Pievienojies: Mon Feb 07, 2011 11:31 am

Re: Rīta viesis.

Postby Inga » Wed Jun 26, 2013 4:57 pm

lieliski! jā, es ar padomājju, kas tas par zāles kumšķi!

egons
Pievienojies: Wed Feb 09, 2011 7:34 pm

Postby egons » Thu Jun 27, 2013 3:22 pm

Flokse, Inga! Ja zvirbulis vai bezdelīga nes knābī vistas spalvu, tas taču nenozīmē, ka viņi pārtiek no šiem mājputniem.
Tchibo! Aizsargājamā teritorija nedraud. Mūsu vietējie vides inspektori tam pa kūtru. Tad būtu jāpakustina bišķi pakaļas. Jāatrod ligzda, jāraksta papīri utt. Pavisam cita lieta, ja govs savu pankūku nolikusi neīstā vietā un laikā. Aktiņš garantēts. Nu un ja arī pasludinās, dzīvosim tālāk. Šobrīd puse zemes jau ir bruņurupuču liegumā. Būs otra puse piešķirta stārķim.

Flokse
Pievienojies: Mon Feb 07, 2011 7:36 pm

Postby Flokse » Thu Jun 27, 2013 4:12 pm

Egon, bet vienalga paliek atklāts jautājums - kāpēc tas stārķis staipa apkārt kaut kādus zāles kumšķus? Taisīt ligzdu tak šobrīd ir tā kā par vēlu. :)

Ineta Freimane
Pievienojies: Wed Mar 16, 2011 7:48 pm

Postby Ineta Freimane » Thu Jun 27, 2013 9:26 pm

Floksei un Ingai par melnā stārķa izdarībām ar zāles kušķiem.
Melnais stārķis ir ļoti liels kārtības un tīrības fans savā ligzdā, :) vismaz tādi ir mani novērojumi. Mazuļi uz šobrīdi manuprāt ir vēl krietni pamazi lai savas kakas laistu pāri ligzdas malai. Tā nu vecāki rūpējās lai ligzda būtu sausa un tīra, papildinot ligzdu ar jaunu, sausu materiālu. Pie reizes viss šis kārtojums arī salīmējās un veidojas stingrāks lai nākamajā gadā varētu tikai mazliet pielabot un klāt nākamās sausās kārtas.
Ja es te rakstu ko šķērsām Kurma noteikti pielabos.

Ilze
Pievienojies: Tue Mar 26, 2013 11:49 am

Postby Ilze » Fri Jun 28, 2013 12:18 pm

Esmu novērojusi baltos stārķus arī lasām siena kušķus no poņu barotavas. Pavasarī vairāk redzami kaut kādi žagari knābī, tagad siena kumšķi.

Flokse
Pievienojies: Mon Feb 07, 2011 7:36 pm

Postby Flokse » Fri Jun 28, 2013 12:22 pm

Paldies, Ineta! Viss skaidrs - stārķim ligzdā eiroremonts. Ja nu vienīgi atnāks Kurma un atklās mums kaut ko tādu, ko mēs par šiem pat nespējam nojaust. :)

Return to “Mūsu mīluļi”