Bez orchidejām ne soli

Sarunas par pilnīgi visu, kas uz sirds: notikumi, receptes, mode un klačas.
User avatar
Kurma
Posts: 334
Pievienojies: Thu Mar 24, 2011 7:09 pm

Bez orchidejām ne soli

Postby Kurma » Fri Dec 23, 2011 8:07 pm

Attēls

Flokse
Posts: 2988
Pievienojies: Mon Feb 07, 2011 7:36 pm

Re: Bez orchidejām ne soli

Postby Flokse » Fri Dec 23, 2011 11:40 pm

O jā, arī TUR bez orhidejām nevaram nekādi. :)

User avatar
Inga
Posts: 1932
Pievienojies: Mon Feb 07, 2011 11:31 am

Re: Bez orchidejām ne soli

Postby Inga » Tue Dec 27, 2011 1:08 am

O jā... tā NU TAS ir :D

Flokse
Posts: 2988
Pievienojies: Mon Feb 07, 2011 7:36 pm

Re: Bez orchidejām ne soli

Postby Flokse » Tue Jul 03, 2012 6:42 pm

Šis skats tik jauki sasaucās ar Kurmas uzsākto tēmu, ka es nespēju atturēties un ievietoju šeit bildīti. :)

Attēls

dace
Posts: 1530
Pievienojies: Wed Mar 16, 2011 3:56 pm

Re: Bez orchidejām ne soli

Postby dace » Wed Jul 04, 2012 8:05 am

Ideāli!!! :lol: :lol: :lol:

User avatar
Inga
Posts: 1932
Pievienojies: Mon Feb 07, 2011 11:31 am

Re: Bez orchidejām ne soli

Postby Inga » Wed Jul 04, 2012 9:55 am

Debestiņ augstā!!!

dacepurvina
Posts: 558
Pievienojies: Fri Mar 25, 2011 1:16 pm

Re: Bez orchidejām ne soli

Postby dacepurvina » Thu Jul 05, 2012 9:15 am

Nu skaisti!

User avatar
Kurma
Posts: 334
Pievienojies: Thu Mar 24, 2011 7:09 pm

Re: Bez orchidejām ne soli

Postby Kurma » Thu Jul 12, 2012 1:03 pm

Cik svariigi visur nemt liidzi fotoaparaatu!

Ineta Freimane
Posts: 271
Pievienojies: Wed Mar 16, 2011 7:48 pm

Re: Bez orchidejām ne soli

Postby Ineta Freimane » Sat Aug 04, 2012 10:42 am

Pat kapusvētki zem orhideju zīmes.

http://www.carnikava.lv/files/Sandra/Kapusvetki.jpg

Flokse
Posts: 2988
Pievienojies: Mon Feb 07, 2011 7:36 pm

Re: Bez orchidejām ne soli

Postby Flokse » Sat Aug 04, 2012 11:59 am

Ineta, šitas ir labs. Bet, apžēliņ, cik ātri pie mums cimbīdijas tiek transformētas par kapu puķi. :lol:


Return to “Pļāpātava”

Who is online

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: 1 un 0 viesis