Domādams neizdomāsi.

Sarunas par pilnīgi visu, kas uz sirds: notikumi, receptes, mode un klačas.
Kurma
Pievienojies: Thu Mar 24, 2011 7:09 pm

Re: Domādams neizdomāsi.

Postby Kurma » Wed Feb 27, 2013 10:09 pm

Tā jau tas dabaa ir iekaartots - neviens labs darbs nepaliek nesodīts. Taa relakseetes jau var tikai lieli cilveeki. Negribu pat iedomaaties, kas notiktu, ja vasaraa peec katra kaijeenu glaabeeju zvana Kurma meeginaatu ieraut pa 50gr.

Nelaime taa, ka ne no siis, ne no piemineetaas draugu diskusijas cilveekam parastajam netop skaidrs, kaa tad ir ar tiem vienzieda falenopšiem. Dabā tādi laikam nepastāv un ja atsevišķi eksemplāri ir, to izplatības areāls sakrīt ar zamšu dzīvesvietām? Bet, zinot Homo tieksmi uz starpginsu hibriidiem, neviens tak nevar buut drošs, ka tas plikais ziidiitaajs kaut ko taadu nav uzmeistarojis. GreenApplepiemineeja triku. Tad kur tam jeega? Veikalaa butu tik daudz aplauztu falenopšu, ka renteejas drukāt etiķetes?

dace
Pievienojies: Wed Mar 16, 2011 3:56 pm

Postby dace » Thu Feb 28, 2013 10:09 am

Kurma, mani fascinē Tavi teksti! Pilnīgi acu priekšā redzu saulaino zemi, kur zamši rotājas ar vienziedu falenopšiem :lol:

Kurma

Postby Kurma » Thu Feb 28, 2013 10:35 am

Nu ja. Tu arii nesaproti. Es tiesaam aiznesos uz Wikipedia paarbaudiit, kaa tur ar tiem falenopsiem, bet juus tik kikinat. Obidno.

Muusu ir taads streekiitis http://www.worldometers.info/world-population/ . Un lielaakaa dala nezin, ko dariit ar falenopsa ziedkaatu.

egons
Pievienojies: Wed Feb 09, 2011 7:34 pm

Postby egons » Thu Feb 28, 2013 11:20 am

bet man tādi interesanti zvirbuļi parādījušies, ar sarkanām krūtīm un tie ar dzeltenām visu ziemu štovē iekšā taukus, vēl dīvaini baloži, vieni saka krāāā, krāā, otri bišķi mazāki, melni ar baltu un garām astēm :lol:

egons
Pievienojies: Wed Feb 09, 2011 7:34 pm

Postby egons » Thu Feb 28, 2013 11:23 am

Kurma. pa zamšu tēmu, es pavisam aizmirsu, ka manos studiju laikos blakus zamšiem dzīvojās vēl tādi mazi mīļi pūkaini zvēriņi- pižiki, no kuriem sliktie cilvēki taisot cepures.

Kurma

Postby Kurma » Thu Feb 28, 2013 11:54 am

Melni ar baltu un garām astēm? Tie nav baloži, tie ir kākauļi!

http://putnidaba.lv/2012/12/kakaulis-2013-gada-putns/

Starp citu, atkal ir iespeeja pabalsot. Soreiz par puuceem. Sodien veel var paspeet: http://putnidaba.lv/2013/02/pucem-vel-ir-iespeja/

Ineta Freimane
Pievienojies: Wed Mar 16, 2011 7:48 pm

Postby Ineta Freimane » Thu Feb 28, 2013 9:02 pm

Jāā, ķiķināšana ne pa jokam sanākusi. :D
Man savukārt vakar pienāca kārtējā Bakker vēstule ar pasūtījumu katalogu. Parasti neatverot metu krāsnī bet vīramāte gribēja redzēt kas tur par brīnumiem ir atrodami. Tā nu es ar ieskatījos un ..... sāku smieties caur asarām.
Palasiet paši.
Attēls

Ko tad mēs vēl te varam teikt un stāstīt, neba vienīgais izdevums ar ""gudrībām"" :(

Kurma

Postby Kurma » Sat Mar 16, 2013 8:18 pm

Nekas cits neatliks, kaa turpinaat teikt un staastiit. Vismaz ar zinaasanaam par to, no kurienes mulkiibaam kaajas aug.

Nupat izdzirdeeju staastu par toposo biologijas doktoru!, kurs rudenii traki uztraucies, ka lapeglei skujas paliek dzeltenas un ko nu tagad lai dara! Smieties un sausminaaties vai atcereeties savu pirmo pavasari ar Nobiles dendrobiju?

Return to “Pļāpātava”