Lūgums palīdzēt

Sarunas par pilnīgi visu, kas uz sirds: notikumi, receptes, mode un klačas.
Inga
Pievienojies: Mon Feb 07, 2011 11:31 am

Lūgums palīdzēt

Postby Inga » Mon Jun 03, 2013 7:50 pm

Mīļie draugi,

sestdien, 25.maijā, manas draudzenes Ilonas dzīve sagriezās kājām gaisā - meita Sanija akrobātikas sacensībās uz batuta krita un lauza 5.kakla skriemeli.
Sanija ir Vienības gatves reanimācijā, šobrīd viņa jau spēj pati elpot un nedaudz iekustināt rokas, bet tas pagaidām arī viss.

Lai Sanija varētu atgūt kustību spējas un atkal staigāt būs nepieciešama ilga un diemžēl arī dārga rehabilitācija Vācijā.

Esmu pārliecināta - kopā mēs varam Ilonu atbalstīt un palīdzēt viņas meitiņai, gan ar labām domām, gan praktiski. Pielikumā nosūtu arī speciāli izveidota ziedojumu konta rekvizītus, - ja ir iespēja un vēlēšanās, tur var pārskaitīt naudiņu.

Liels paldies, ka uzklausījāt un nodevāt ziņu tālāk.
.
A/S Swedbank
LV21HABA0551036622765
Ilona Lipe
pers.k. 060270-11226

Pateicībā -
Inga
(ja ir kādi jautājumi vai priekšlikumi - droši zvaniet man 2910 8565)

Inga
Pievienojies: Mon Feb 07, 2011 11:31 am

Re: Lūgums palīdzēt

Postby Inga » Wed Jun 12, 2013 5:37 pm

es solīju darīt zināmu, kā viss notiek tālāk.
Pašreiz es neko labu nevaru pateikt. Meitene jau trīs dienas ir Vaivaru nac. rehabilitācijas centrā, un pagaidām izskatās,ka nekas labs tur gaidāms nav. Skumji, ka mūsu medicīna, izlasot diagnozi, jau iepriekš noraksta pacientu kā bezcerīgu un arī attieksme tur pagaidām ir kā pret bezvērtīgu gaļas blāķi.
Es no sirds ceru, ka pēc laika man būs jādzēš šis ieraksts un jāatvainojas Vaivaru personālam, un, ka visas nebūšanas, neizdarības, aizmirstās procedūras un rupjība pret mammu ir tikai sagadīšanās un pirmo dienu apjukuma rezultāts, bet pagaidām.... man žēl, ka jums, kuri jūt līdzi Sanijas gaitām, jālasa šāda rakstura ziņa.

Return to “Pļāpātava”