Sniegavīru parāde

Sarunas par pilnīgi visu, kas uz sirds: notikumi, receptes, mode un klačas.
Ilze
Posts: 777
Pievienojies: Tue Mar 26, 2013 11:49 am

Sniegavīru parāde

Postby Ilze » Fri Nov 29, 2013 8:41 pm

Dobeles laukumus šonedēļ arvien vairāk sāk apdzīvot baltie, dižie Sniegavīri, un sestdien, 30. novembrī, pulksten 18 vēsturiskajā Tirgus laukumā pavisam oficiāli tiks atklāta Sniegavīru parāde. Tā ilgs līdz pat martam.

Vienlaikus sestdien iedegs arī novada Lielo egli. Par rotaļām un atrakcijām pasākuma laikā rūpēsies "Čučumuiža”.

Jau ceturto gadu Dobele kļūst par dižo Sniegavīru satikšanās vietu. Baltijas valstīs un arī Eiropā tā ir vienīgā pilsēta, kur visu ziemu neatkarīgi no laika apstākļiem var satikties ar augumā varenajiem Sniegavīriem, jo to izgatavošanā ir izmantoti Dobeles uzņēmumu – tenapora ražotāja SIA "Tenax” un sveču ražotāja SIA "Baltic Candles Ltd” – materiāli.

Sniegavīrus veidojušas profesionālas un Latvijā labi zināmas tēlnieces Inta Berga un Agnese Rudzīte – Kirillova. Viņām palīdz Jānis Bergs un Anatolijs Kirillovs, bet radošās komandas darbu organizē pašvaldības arhitekts Jānis Kukša.

Ar katru gadu Sniegavīru saime Dobeles laukumos paplašinās. Šoziem apmeklētājus gaidīs vairāk nekā 30 dažāda lieluma un rakstura sniegavīru. Slēpotāju, hokejistu, muzikantu, dzejnieku un citu radošu sniegavīru pulkā šogad ir iekļāvušies arī visnotaļ nopietnu profesiju pārstāvji – šoferis, sētnieks, ārsts, maizes cepējs un citi – , kuri Sniegavīru parādē pārstāv Dobeles uzņēmumus.

Iepriekš piesakot Dobeles novada TIC, iespējamas ekskursijas Sniegavīru maršrutā gida pavadībā. Turpat informācijas centrā var saņemt arī nupat izdoto bukletu "Tevi gaida Dobeles sniegavīri” ar Sniegavīru maršrutu un pašiem doties tos satikt.

dace
Posts: 1534
Pievienojies: Wed Mar 16, 2011 3:56 pm

Re: Sniegavīru parāde

Postby dace » Sat Nov 30, 2013 9:21 am

Izklausās interesanti! Jūsu pagalmā nav neviens iemitinājies?

egons
Posts: 1157
Pievienojies: Wed Feb 09, 2011 7:34 pm

Re: Sniegavīru parāde

Postby egons » Sat Nov 30, 2013 4:14 pm

Dace! Mums ir kautkas labāks! Kora-terminātors.


Return to “Pļāpātava”

Who is online

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: 1 un 0 viesis