Flower Pitstop orhideju māja

Sarunas par pilnīgi visu, kas uz sirds: notikumi, receptes, mode un klačas.
Flokse
Pievienojies: Mon Feb 07, 2011 7:36 pm

Flower Pitstop orhideju māja

Postby Flokse » Tue Apr 15, 2014 5:07 pm

Sociālajos tīklos ir pārādījusies jauna reklāma, ka aprīļa vidū tiks atvērta Flower Pitstop orhideju māja Ziedoņdārzā.
Sīkāku informāciju var atrast http://www.draugiem.lv/flowerpitstop/news/?p=11708736 un te https://www.facebook.com/photo.php?fbid=489971207796331&set=a.235867863206668.54386.235862969873824&type=1&theater

Iekopēju piedāvājumu arī šeit.

50 % atlaide orhideju gada apmeklējumu kartei pirmajiem 100! Pieteikties "orhideju kartei" var caur mūsu facebook lapu (http://facebook.com/directflor.lv) rakstot vēstuli!

Jau aprīļa vidū Rīgā tiks atvērta vēl nebijusi vieta - Flower Pitstop Orhideju māja! Mājā varēs aplūkot vairāk kā 100 dažādu šķirņu orhidejas, izglītot sevi par orhideju kopšanu un, ja kāda skaistule iekritīs acīs, arī iegādāties to. Būs iespēja pasūtīt gan stādus, gan jau uzziedējušas orhidejas. Piegāde reizi divās nedēļās. Māju varēs apmeklēt iegādājoties ieejas biļeti vai gada apmeklējumu karti.
Vienreizējās ieejas biļetes cena būs 3€. Šo samaksāto summu (3€) varēs iztērēt pirkumā Orhideju mājā, kā arī mūsu veikalā Kroņu 23b!
Gada apemklējums jeb "orhideju karte" maksās 25€. Orhideju kartei var pieteikties jau tagad un pirmie 100 pieteikumi* iegūs 50% atlaidi! Ar šo karti visu gadu būs iespēja apmeklēt māju neierobežotā daudzumā. Karte sniegs arī citas privilēģijas, kas tiks paziņotas vēlāk.

Flower Pitstop Orhideju māja atrodas A.Čaka ielā 100, Ziedoņdārzā.

Vispār jau ir forši, ka pie mums orhideju piedāvājums paliek plašāks un interesantāks. Par to es priecājos.
Tomēr pati aprakstītā orhideju mājas koncepcija šķiet tāda pircējiem ļoti nedraudzīga. Ja jāsamaksā kā priekšapmaksa 3 eiro, nezinot kādas puķes un par kādām cenām tur būs piedāvājumā, un vai vispār tur būs kaut kas tāds, ko būtu vērts pirkt, padara to pasākumu maķenīt nepievilcīgu. Bet gan jau redzēsim, kā tur būs un kā pasākumam veiksies nākotnē.

dace
Pievienojies: Wed Mar 16, 2011 3:56 pm

Re: Flower Pitstop orhideju māja

Postby dace » Tue Apr 15, 2014 6:46 pm

Iejas maksa veikalā :roll: Mjāāā... Nezinu smieties vai raudāt...

egons
Pievienojies: Wed Feb 09, 2011 7:34 pm

Postby egons » Tue Apr 15, 2014 8:50 pm

Nav gluži pareizi teikt, ka tas būs veikals ar ieejas maksu. To vairāk vajadzētu saukt par patstāvīgu orhideju izstādi-pārdošanu.
Turklāt Orhideju mājas īpašnieks laipni ielūdz LOKAs biedrus uz šī pasākuma atklāšanu. Atklāšana notiks šajā ceturtdienā (17. atrīlī), plkst 17 00-20 00

Sandra
Pievienojies: Thu Mar 17, 2011 7:34 pm

Postby Sandra » Wed Apr 16, 2014 7:46 am

Vispār cenas tieši orhidejām līdz šim šī paša uzņēmuma ziedu bāzē pie Dominas bija samērā normālas. Arī kvalitāte laba. Cenas grieztajiem ziediem un citām puķēm gan reizēm priekš ziedu bāzes liekas kosmoss - pat krietni augstākas nekā ziedu veikalos, bet cilvēki tur tāpat apgrozās, jo laikam ļoti patīk pieeja un laipnā apkalpošana.
Domāju, ja būs zinošas pārdevējas un kvalitatīvi augi, kā arī neliks maksāt par visu ģimeni, ja gribam ieiet vairāki, tad jau lieta aizies.

Inga
Pievienojies: Mon Feb 07, 2011 11:31 am

Postby Inga » Thu Apr 17, 2014 11:02 am

Ziņas labas, jo lielāks piedāvājums, jo mums interesantāk.
tomēr koncepcija tiešām šķiet ne visai draudzīga, ir vai nav tā maksa par ieeju veikalā, bet pati ideja, ka mani spiež kaut ko nopirkt, lai atmaksātos ieiejas maksa, nešķiet tīkama. (laikam esmu kašķīga šodien, sorry).

Flokse
Pievienojies: Mon Feb 07, 2011 7:36 pm

Postby Flokse » Fri Apr 18, 2014 2:09 pm

Nu re, jaunā orhideju māja ir atklāta. :)
Te var palasīt informāciju ziņās - http://ej.uz/zf6c, bet te bilžu galerija - http://ej.uz/5732.

Pati diemžēl uz atklāšanu netiku, bet būtu interesanti, ja tie, kuri apmeklēja pasākumu uzrakstītu, kādi ir iespaidi uz vietas. Un kādas ir orhideju cenas. :)

ANCE
Pievienojies: Mon Apr 04, 2011 9:02 pm

Postby ANCE » Sat Apr 19, 2014 1:21 pm

Labdien, visiem orhideju interesentiem!
Man iznāca būt orhideju mājas atklāšanā. Īsumā - man patika! Telpas gaumīgi noformētas, spēlēja divi muzikanti - saksofons un sintezators, spēlēja labi, izteiksmīgi. Katru ienācēju sagaidīja ar pieklājīgu apsveicināšanos, dāmām uz rokas uzsēja cimbīdijas ziedu. Zieds bija skaisti noformēts, ne tikai ar adatu piesprausts pie lentas. Tad pasniedza šampanieti vai sulas. Saimnieks un īpašnieks katram stādījās priekšā, apjautājās kā patīk, kādas kuram mīļākās orhidejas. Bija vismaz četri fotogrāfi ar lieliem un nopietniem aparātiem. Orhidejas interesantas, gan miniatūras uz blokiem, gad burvīgas kuplas promenejas, gan tupelītes lielākas un mazākas, skaistas masdevālijas, cimbīdijas, vandas un citas. Nebija mums tik pierasto lielo falenopšu, kuri vienmēr aizpilda tukšākās vietas, toties bija mazi, mīlīgi doriteanopsīši un citi miniatūrie! Daži citi augi, keramikas vāzes, dāvanu maisiņi, kastītes u.c. Cens nebija, neviens arī nejautāja, vismaz es nedzirdēju. Es ar šo pasākumu esmu apmierināta; skaista Zaļā ceturtdiena!

Vēlu visiem priecīgas Lieldienas!
Anmāra

Attēls

Ar šādu skaistu ziedu tika izrotātas dāmas.

martinska1
Pievienojies: Tue May 03, 2011 1:37 pm

Postby martinska1 » Sat Apr 19, 2014 9:48 pm

Arī es apmeklēju atklāšanas pasākumu. Ance jau ļoti precīzi aprakstīja norisi, gribētu tikai papildināt ar saviem iespaidiem.
Dažos vārdos - man palika ļoti pozitīvas izjūtas!
Pati telpa ir ļoti gaumīgi iekārtota, rada ļoti pozitīvas emocijas. Turklāt vizuāli telpa izskatās tiešām īsti piemērota orhideju ilgākai sekmīgai turēšanai labos apstākļos. Papildus bonuss - šobrīd tiešām plašais pārsvarā ziedošu orhideju klāsts!
Nemot vērā manu vājību uz kurpītēm, īpaši iepriecināja pietiekami plašā ziedošo kurpīšu ekspozīcija. Protams, arī no citam ģintīm daudz ne tik bieži redzamu augu. Katrā ziņā gribas domāt, ka šī būs vieta, kur gūt daudz pozitīvu emociju, un salīdzinoši simboliska ieejas maksa (ne jau vienmēr tur vajadzētu iet tikai ar mērķi kautko pirkt) neliekas kas tāds, par ko vajadzētu satraukties.
Protams, gribētos, lai pārdošanas cenas nav ar milzīgu uzcenojumu virs audzētavu cenām, bet potenciālā iespēja veikt individuālus pasūtījumus konkrētiem augiem arī ir liels pluss (ne vienmēr tad, kad acis sāk spīdēt pēc konkrētas sugas vai šķirnes, var saorganizēt kolektīvo pasūtījumu, un šeit var būt iespēja šādu savu vājumu vienkāršāk realizēt).
Lai veicas, un šī vieta var kļūt par vienu no pieturām orhidejmīļu gaitās!

Jzed
Pievienojies: Mon Jul 23, 2012 4:04 pm
Atrašanās vietas: Rīga Centrs

Postby Jzed » Sat Apr 19, 2014 10:07 pm

Sveiki!

Man arī liels prieks par šādu iespēju Rīgas centrā redzēt tik daudz dažādu orhideju. Tiešām bagāta dažnedažādu orhideju izstāde. Rīgā orhideju izstādēs tāda daudzveidība varbūt arī nav redzēta Atklāšanas vakarā negribējās veikt pilno revīziju, kas nu tur bija izstādīts, bet tiešām skaisti un interesenti. Negribētu te to pieminēt kā biznesa projektu, bet vairāk kā iespēju ieraudzīt ko patiesi skaistu. Ļoti cerams, ka šis būs "dzīvotājs" lai viesiem orhideju faniem būtu šāda skaista vietiņa vai nu iedvesmai, vai ziņkārei, vai tāpat atpūtai Ziedoņdārza centrā.

Man pašam jau nagi niez uz dažām skaistulēm, ko tur ieraudzīju. Dzīvē ko ieraudzīt nu ir pavisam kas cits kā interneta dzīlēs urķēties.

Lai veicas Flower Pitsop!

egons
Pievienojies: Wed Feb 09, 2011 7:34 pm

Postby egons » Mon Apr 21, 2014 9:09 pm

Šodien abi ar Ilzi šo vietu apmeklējām. Mums patika. Orhidejas bija ,tiešām, daudz. Liela dažādība, kas tikšot ik pa 2 nedēļām papildināta. Tajās pāris stundās, ko tur pavadījām, neviens brīdis nebīja bez apmeklētājiem. Bija gan skatītāji, gan pircēji. Cenas bija interesantas. No salīdzinoši zemas līdz stipri augstām. To veidošanas politika man nekļuva skaidra.
Pasākums beidzās ar to, ka Ilze devās uz mašīnu ar milzīgu Veiča angrekumu padusē.

Return to “Pļāpātava”