Maija pasūtījums no Vācijas!

Foruma izsludinātie konkursi un projekti
Inga
Pievienojies: Mon Feb 07, 2011 11:31 am

Maija pasūtījums no Vācijas!

Postby Inga » Thu May 24, 2012 4:27 pm

Ir atkal pavasaris :)

Top pasūtījums no Orchids&Mora (Vācija)
Savas vēlmes, lūdzu, sūtīt uz dp4@inbox.lv
Augus izvēlēties šeit: http://www.orchideen.com/

Jautājumus, komentārus - droši rakstām šajā forumā! (protams, arī žēlabas par pārāk mazām palodzēm, vāju raksturu un citus jautājums, kas palīdz justies labāk šajā akūtajā atkarības uzliesmojumā)

Tiem, kas pasūtīs pirmo reizi - par to kā tas notiek:

1. Izvēlas augus no tās mājas lapas, kurā mēs veicam pasūtījumu
2. Nosūta vēlmju sarakstu organizatoram
3. Organizators izdara kopējo pasūtījumu, sagaida rēķinu un aprēķina katram maksājamo summu,

Summa veidojas Augu cena + PVN (tāds kā noteiktajā valstī) + pasta izdevumi + lata/eiro konvertēšana, ja maksā latos.
NEKĀDU CITU PIECENOJUMU NAV UN NEVAR BŪT

4. Pasūtījuma dalībnieki samaksā savas summas. Kopējo rēķinu organizators pārskaita audzētājam.
5. Visi gaida. Kad pienāk paka - vienojas atsevišķi, kā tiek saņemti augi. Parasti tas ir vai nu tikšanās reizē orhidejistu sanāksmē, vai privāti - sazvanoties.

Inese
Pievienojies: Sat May 07, 2011 8:41 pm

Re: Maija pasūtījums no Vācijas!

Postby Inese » Thu May 24, 2012 9:55 pm

O&M man rekjinu suuta jau tikai kopaa ar orhidejaam. Kad taas sanjemtas, meenesha laikaa reekjins jaapmaksaa. Bet ja kads pasuta pirmo reizi, tad varbut ari jaapmaksaa pirms tam.

Inese

Postby Inese » Thu May 24, 2012 9:57 pm

Un vel no pieredzes ar O&M - nesapriecajieties paaraak, jo vinjiem ne vienmeer augi ir labaa staavoklii. It iipashi katlejas un masdevalijas. Laimes speele.

Inga

Postby Inga » Thu May 24, 2012 10:24 pm

Paldies par pieredzi! bet es tomēr pasūtīšu arī šajā pasūtījumā, jo man par visu vari vajag Sophronitis cernua un itālim jau kuro gadu nav, arī izstādē neredzēju.

dace
Pievienojies: Wed Mar 16, 2011 3:56 pm

Postby dace » Fri May 25, 2012 7:35 am

Paldies Inga par smuko info! Paldies Inese par pieredzi! Pati pasūtu pirmo reizi, tāpēc visa veida pieredze ir ļoti svarīga.

Flokse
Pievienojies: Mon Feb 07, 2011 7:36 pm

Postby Flokse » Fri May 25, 2012 4:37 pm

Par to, ka viņiem augi var būt dažādas kvalitātes, es arī kaut kādos krievu forumos esmu lasījusi. Cik saprotu, tad tas, kas ir minēts atsevišķajos sarakstos nemaz nav viņu pašu audzēts, bet atsūtīts no tur minētajām valstīm. Attiecīgi augu kvalitāte var būt zema - tie var būt bez saknēm un tamlīdzīgi. Lai gan varbūt kļūdos, kāds zinošāks var šo tēmu papildināt.

Tomēr orhideju piedāvājums tur ir interesants un vilinošs. Ja nepamēģināsim, tad nezināsim kādi tie augi ir. Ar vienu vai divām orhidejām noteikti noriskēšu. :)

Inga

Postby Inga » Fri May 25, 2012 6:40 pm

jā, meitenes, redz ko man Orchidbordā viens zviedrs atbildēja:
" I ordered my plant from Orchids&More and received a plant with plenty of mechanical damage, this seems to be standard from this particular vendor/izcēlums par sliktās kvalitātes praksi - mans/ if I've understood things correctly, so I would recommend you ordering your project plant from Elsner for example."

re kā...runā, ka reputācija ne visai laba. Bet kā Flokse saka - nepamēģināsim, neuzzināsim.

Inese

Postby Inese » Fri May 25, 2012 11:24 pm

Es zinu ko gaidit no shejienes. Un ja kaut ko njemu, tad ar to rekjinos, jo sortiments labs. Flokse - vinjiem visi augi ir importeeti. Pashi ir tikai starpnieki, tapec ari kvalitate tada. Atsevishkji izceltie ir svaigs imports, kas noziimee - shaize. :D
Elsnerei Reginai ari ne vienmer kvalitate ir laba. Ari cenas augstakas un sortiments mazaks, bet sho to labu tur dabut var.
Pec manas pieredzes vislabakie augi bija Italjiem.

Inga

Postby Inga » Sat May 26, 2012 11:33 am

Man laikam arī vislabāk klājies ar itāļu augiem. Domāju, ka tas tāpēc, ka viņi paši audzē no sējeņiem. Tur gan viņiem kaut kas mainījies, jo Žanluka ir prom un tagad galvenais atbildīgais par augiem ir brālēns Klaudio, kurš iepriekš bija saimniecības finansists.

GreenApple
Pievienojies: Wed Mar 23, 2011 6:42 pm

Postby GreenApple » Sun May 27, 2012 9:58 pm

No O&M man ir gadījies veiksmīgs pasūtījums pagājušajā vasarā, augi bija labā stāvoklī. Jāatzīst, ka vienam augam gan saknītes bija tikai pēdējam dzinumam, bet kuplā skaitā. Pieņemu, ka tas bija veiksmīgi apdaptēts imports.

Return to “Konkursi un projekti”