Viela pārdomām

Foruma izsludinātie konkursi un projekti
dace
Posts: 1533
Pievienojies: Wed Mar 16, 2011 3:56 pm

Re: Viela pārdomām

Postby dace » Mon Oct 14, 2013 11:25 am

Inga, :D par to var padomāt!

dacepurvina
Posts: 558
Pievienojies: Fri Mar 25, 2011 1:16 pm

Re: Viela pārdomām

Postby dacepurvina » Mon Oct 14, 2013 2:17 pm

Inga, arī šis ir interesants piedāvājums>

User avatar
Inga
Posts: 1932
Pievienojies: Mon Feb 07, 2011 11:31 am

Re: Viela pārdomām

Postby Inga » Wed Oct 16, 2013 7:13 pm

Dacītes, tas gluži nav piedāvājums, es vnk ātri pameklēju, vai nav kāda izstāde citos datumos.. bet, ja mums interesē, kāpēc ne? Pieredze grupu organizēšanā mums pietiekoši liela un pozitīva.

egons
Posts: 1157
Pievienojies: Wed Feb 09, 2011 7:34 pm

Re: Viela pārdomām

Postby egons » Thu Oct 31, 2013 3:26 pm

Gribu atgriezties pie iespējamā Drēzdenes brauciena. Mājās pārrunājām abus variantus. Braukt ar tūrfirmu, vai mazajā kompānijā ar Aivaru. Katram variantam savi plusi un mīnusi. Lai arī brauciens ar Aivaru izmaksā nedaudz dārgāk, mēs, tomēr, vairāk skatītos uz šo variantu. Bet vai varēsim piepildīt 7+1 vietīgo busi? Ar Aivaru runāju. Viņš ir gatavs braukt, ja savācās kompānija. Varbūt pārdomājiet savas vēlmes un iespējas, tās šeit ierakstiet.

Flokse
Posts: 2988
Pievienojies: Mon Feb 07, 2011 7:36 pm

Re: Viela pārdomām

Postby Flokse » Thu Oct 31, 2013 3:42 pm

Man vairāk interesē brauciens mazajā busā, jo tad mums sanāk ilgāks laiks izstādē. Ar vienu dienu man ir nedaudz par maz. Turklāt, braucot ar lielo busu, izstādi sanāk apmeklēt tieši sestdienā, kad tur ir visvairāk cilvēku.
Tā kā piesakos šeit, ja būs brauciens mazajā kompānijā.

ANCE
Posts: 433
Pievienojies: Mon Apr 04, 2011 9:02 pm

Re: Viela pārdomām

Postby ANCE » Fri Nov 01, 2013 8:10 am

Man arī patiktu brauciens mazajā busā!

Janita
Posts: 189
Pievienojies: Mon May 30, 2011 12:50 pm

Re: Viela pārdomām

Postby Janita » Wed Nov 06, 2013 10:09 am

Cik varētu izmaksāt brauciens mazajā busā? Nu kaut vai aptuveni...

egons
Posts: 1157
Pievienojies: Wed Feb 09, 2011 7:34 pm

Re: Viela pārdomām

Postby egons » Fri Nov 08, 2013 10:10 am

Janita. Ja esat braucēja, tad busiņš aizpildīts, izcenojumus uzrakstīju Jums privāti.


Return to “Konkursi un projekti”

Who is online

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: 1 un 0 viesis