Berlīnes orhideju izstāde 2014.

Foruma izsludinātie konkursi un projekti
Ilze
Pievienojies: Tue Mar 26, 2013 11:49 am

Re: Berlīnes orhideju izstāde 2014.

Postby Ilze » Thu Oct 02, 2014 2:33 pm

Attēls

Ilze

Postby Ilze » Thu Oct 02, 2014 2:34 pm

Attēls

Ilze

Postby Ilze » Thu Oct 02, 2014 2:35 pm

Attēls

Ilze

Postby Ilze » Thu Oct 02, 2014 2:37 pm

Attēls

Ilze

Postby Ilze » Thu Oct 02, 2014 2:38 pm

Attēls

Ilze

Postby Ilze » Thu Oct 02, 2014 2:40 pm

Attēls

ANCE
Pievienojies: Mon Apr 04, 2011 9:02 pm

Postby ANCE » Thu Oct 02, 2014 3:12 pm

Paldies, orhidejas skaistas un bildes labas. Ir arī jaukas atmiņas no iepriekšējām izstādēm.

egons
Pievienojies: Wed Feb 09, 2011 7:34 pm

Postby egons » Thu Oct 02, 2014 3:25 pm

Apskatīju Ilzes saliktās bildes. Lai arī fotogrāfēju bez īpašas piedomāšanas un mērķa. tomēr gluži neapzinīgi esmu sabildējis pamatā katlejas. Vēl gribu piebilst, ka no vienā attēlā redzamā kurpīšu stenda ir redzama labi ja trešdaļa. Pēdējā bilde bija paradzēta kā vairāku bilžu kompozīcija speciāli par godu Ingai. Lai uzkurinātu azartu un iekāri. Apmēram metrīgās ūsas vienā bildē neietilpa. Gribēju bildēt pa posmam, bet tad aparāts nojuka. Tādēļ izpalika arī kurpīšu stenda atsevišķie portretiņi.
Arī Vācijā esot bijusi anormāla vasara. Tas ietekmējis orhideju ziedēšanu. Tādēļ uz izstādes laiku ir bijis grūti savākt kvalitatīvus, ziedošus augus. Šī iemesla dēļ izstādē nav piedalījušās vairākas mazāku pilsētu DOG grupas. Par dabas anomālijām varēju pats pārliecināties. Blakus izstādes siltumnīcai ziedēja magnolija.
Par nopērkamajām puķēm jau rakstīju. Vēl gribēju piebilst, ka cat. melnais Fredis , ne īpaši liels eksemplārs maksāja 185 eur. Vienam pārdevējam bija daudz stanopeju. Arī tādas, kas man nebija. Tik viena nelaime. Visiem groziņiem dažāda garuma ziedkāti. Pat tādi, kas varētu atvērties kādā no nākamajām dienām. Manai noskatītajai līdz ziedēšanai vēl būtu jāgaida dažas nedēļas, tomēr arī šis ziedkāts bija tik garš, ka diez vai izdotos nenolauztu pārvest mājās. Izšķiršanos atliku uz vēlāku laiku. Tā bija kļūda. Kad pa otram lāgam atgriezos izstādē, viena pretīmnācēja rokās ieraudzīju savu noskatīto puķi.
Vēl vienā stendā redzēju samērā daudz katazetumveidīgos. Tik viena nelaime. Visiem jaunajiem, vēl nenobriedušajiem dzinumiem bija gandrīz pilnībā apgrieztas lapas. Vienreiz šādu augu nopirku. Dzinums nenobrieda un ziemā nonīka.
Pa brīdim vēl iešaujas prātā kādas izstādes detaļas, bet tad dators nav tuvumā.

egons
Pievienojies: Wed Feb 09, 2011 7:34 pm

Postby egons » Thu Oct 02, 2014 3:54 pm

Orhidejmīļu tusiņš bija paredzēts viesnīcas pirmā stāva restorānā. Līdz sākumam vēl bija krietns laiks un atkal aizgāju uz pilsētu. Diez vai mani mājā saprastu, ja es pārvestu tik dažas puķes. Par to, kā izvēlējos meitai smaržas un kā mani pirms tam, nopratināja rūdītās vācu smaržu pārdevējas, ar smaidu varētu stāstīt pie konjaka glāzes. Beigās meita pie smaržām tika. Kad ar pirkumiem atgriezos viesnīcā, redzēju ka tusiņš jau sācies.
Ātri noliku pirkumus un devos lejā. Un atkal kļūda. Klātesošie jau bija sagrupējušies pa kompānijām un man pazīstamo cilvēku tuvumā brīvu vietu nebija. Zāles pārzinis mani nosēdināja pie divām ļoti smaidīgām un runīgām spāņu meitenēm. Tik tālu vis bija kārtībā. Tik abas meitenes runāja spāniski un viena mazliet angliski. Kaut gan kopīgas intereses un vēlēšanās palīdz pārvarēt šķēršļus. Tika sameklēts un pie galdiņa piesēdināts vāciski runājošs spānis. Tad vakars un sarunas varēja sākties. Pavadīju ļoti jauku vakaru.
Nākamajā rītā, pēc brokastīm atvadījos no iepriekšējā vakarā iepazītajiem paziņām un pametu viesnīcu, lai dotos savās gaitās. Kad biju visu apdarījis, uzsāku mājupceļu.
Tas noritēja bez īpašiem piedzīvojumiem. Nakšņoju pie Lomžas. Nākamajā rītā varēju novērot tālbraucēju šosejas huligānismu. Labi, ka no attāluma. Svētdienas vakarā biju mājās.

dacepurvina
Pievienojies: Fri Mar 25, 2011 1:16 pm

Postby dacepurvina » Fri Oct 03, 2014 11:46 am

Brīnišķīgi, tikpat kā būtu piedalījusis. Nu tā viesnīca ir arī kaut kas interesants orhideju atkarīgajiem!

Return to “Konkursi un projekti”