2015.g. pavasara orhideju pasūtījums

Foruma izsludinātie konkursi un projekti
martinska1
Pievienojies: Tue May 03, 2011 1:37 pm

2015.g. pavasara orhideju pasūtījums

Postby martinska1 » Mon Mar 23, 2015 12:17 pm

Marta tikšanās reizē kļuva skaidrs, ka līdz ar pavasara saulīti daudziem ir radusies vēlēšanās papildināt savas augu kolekcijas. Tika nolemts organizēt kopēju pasūtījumu no Schwerter audzētavas.
Audzētavas orhideju nomenklatūru var skatīt no saites http://www.shop.schwerter-orchideenzuch ... anguage=en

Pasūtījuma organizēšana tāda pati, kā iepriekšējos gados: kopējās sūtīšanas / iepakošanas izmaksas tiek dalītas uz visu pasūtīto augu skaitu un attiecīgi pievienotas auga cenai.
Interesentiem lūdzu līdz 30.marta (nākošās pirmdienas) vakaram man uz PM atsūtīt sevu izvēlēto augu sarakstu.

Ja audzētavā ir viena nosaukuma dažāda izmēra (un attiecīgi - cenas) augi, lūdzu obligāti norādīt arī izvēlētā auga cenu.

dace
Pievienojies: Wed Mar 16, 2011 3:56 pm

Re: 2015.g. pavasara orhideju pasūtījums

Postby dace » Wed Sep 02, 2015 10:31 am

Iestājās rudens nemiers... Gribu vienu mazu pasūtījumiņu no Elsner... http://www.elsner-orchideen.de/start.htm.... Ja kāds grib pievienoties, tad lūdzu sūtiet savas vēlmes līdz pirmdienas pusdienslaikam :D

dace

Postby dace » Mon Oct 26, 2015 12:06 pm

Mārtiņ, aizmirsu pie tikšanās pajautāt - kā uzvedas Tava Celogīne tsii? Man cik liels pumpurs bija, tik ir...

martinska1
Pievienojies: Tue May 03, 2011 1:37 pm

Postby martinska1 » Tue Oct 27, 2015 7:05 pm

Pārstādīju mizu substrātā, man izskatījās, ka sfagni uztur pārāk mitras saknes. Vizuāli tāpat nekas nav izmainījies (attiecībā uz pumpuru), varbūt vienīgi tuberīdiji mazliet mazāk krunkaini (sakņu stāvokli jau nevar redzēt, lai kā reizēm niez pirksti mazliet pakašņāt...). Izvietota verandā vēsajā režīmā, pagaidām vēl regulāri laistu.

dace

Postby dace » Thu Oct 29, 2015 5:02 pm

Nu skaidrs, tad mums abiem viņas uzvedas vienādi. Es gan nepārstādīju, atstāju sfagnos, laistu tuč tuč, turu vēsumā.

Return to “Konkursi un projekti”