BEIGTA?!

Botāniskās sugas, hibrīdi, smaržīgie falenopši. Jautājumus par ziedkāta apgriešanu apspriežam sadaļā 'Orhidejas ikvienam'
lapsaa
Pievienojies: Thu Jul 12, 2012 12:21 pm

BEIGTA?!

Postby lapsaa » Wed Jan 30, 2013 12:31 am

Sveikas.
Atkal es te par savu nelaimīgo- pusgadu cīnos - nu i apnika.
viewtopic.php?t=618 te arī viņu pieminēju. viewtopic.php?f=7&t=655
Tas pats falenopsis cietējs ir zaudējis gandrīz visas lapas. pašreiz uz stumbra ir 1,5lapas. un abas mīkstas, tādas itkā saturu zaudējušas, krunkainas.
Lai gan man teica, ka viņa izķepurosies jo saknes labas un lapas daudz tomēr kkas nepatīk...
saknes itkā labā stāvoklī, bet nekas viņai neiet uz priekšu, šķiet jau divus mēnešus ar viņu vispār neko nedaru kā tikai apleju, minerālus arī vairs neleju viņai, uzlabojumu nav.
PAdoties?! izsviest? vai varbūt uz pavasari kkas uzlabosies?

Inga
Pievienojies: Mon Feb 07, 2011 11:31 am

Re: BEIGTA?!

Postby Inga » Wed Jan 30, 2013 1:34 pm

divi mēneši orhidejai (jo īpaši falenopsim) nav nekas, vēl pāragri spriest.
Vienīgais, kas man nāk prātā, varbūt viņai nav spēka atkopties, jo ir ziema .... ar visām no tā izrietošajām sekām:
- nepiemērots temperatūras režīms
- nepietiekošs apgaismojums
- pazemināts gaisa mitrums
- plus vēl visādas lietas, ko mēs pat ikdienā neiedomājamies: caurvēji, siltās grīdas, auksti logi utt utt utt

Iedomājies ---- jādabon uz pekām cilvēks pēc ilgstošas slimošanas, - viss it kā kārtībā, bet spēka nav, imunitātes nekādas, mati nespodri, seja pelēka savītusi, apetītes nav un smaidīt arī negribas. Uz kūrortu viņu!!!! Vidēji ciešamos apstākļos tāds cilvēks neatlabs, tāpat es iedomājos par Tavu flopsīti - kūrortu viņam! : gaismu, mitrumu, siltumu un nekādu stresu.

Return to “Falenopši”