Keiki.

Botāniskās sugas, hibrīdi, smaržīgie falenopši. Jautājumus par ziedkāta apgriešanu apspriežam sadaļā 'Orhidejas ikvienam'
kristine
Pievienojies: Wed Jan 15, 2014 4:47 pm

Keiki.

Postby kristine » Tue Apr 22, 2014 7:37 pm

Labvakar.Man viens falenopsis jau otra vieta veido jaunu keiki.Viens jau ir ar trim lapam,bet vel nav saknites un vienu dienu rasinot skatos ka jau ir izveidojies otrs ,nu jau tam ir divas mazas lapinas ka pelu austinas.Ko es daru nepareizi ,ka vins man neveido ziedkatu, bet tik veido jaunus keiki.

Flokse
Pievienojies: Mon Feb 07, 2011 7:36 pm

Re: Keiki.

Postby Flokse » Tue Apr 22, 2014 7:51 pm

Dažiem falenopšiem jau ģenētiski ir noteikta nosliece veidot keiki, piemēram, Phalaenopsis equestris. Un tur neko daudz nevar darīt.

Vēl ir lasīts, ka keiki veidošanos veicina augsta temperatūra. Var mēģināt šo nolikt kādā vēsākā vietā.

kristine

Postby kristine » Tue Apr 22, 2014 8:02 pm

http://content31-foto.inbox.lv/albums/l ... .sized.jpg

Tadu es vinu nopirku,un pie tam ar raibuminiem uz lapam.

Stav vins man virtuve ,kur ir pa dienu siltaks un vakaros vesaka gaisa temperatura.Kad izveidojas keiki,speciali parliku cita vieta .

Flokse
Pievienojies: Mon Feb 07, 2011 7:36 pm

Postby Flokse » Wed Apr 23, 2014 6:39 pm

Kristine, smuks falenopsis. Spriežot pēc ziedu formas, šī auga vecmāmiņa mierīgi varētu būt sagrēkojusi ar equestri vai ko līdzīgu. Tā kā domāju par keiki veidošanos nevajag satraukties, tā ir šo falenopšu augšanas īpatnība.

kristine

Postby kristine » Wed Apr 23, 2014 7:58 pm

Es jau interneta samekleju tevis mineto falenosi ,un paveroju bildes un secinaju ka manejais ir dikti lidzigs.Bet paldies Flokse par apgaismosanu ,man tadam orhideju iesacejam.

Return to “Falenopši”