Fotogrāfiju apstrāde pirms ievietošanas forumā

Tehniskias forums, jautājumi par ierakstu veidošanu, fotogrāfiju izvietošanu, tehniskas problēmas, ziņojumi par spamu, ieteikumi, u.t.t.
Flokse
Pievienojies: Mon Feb 07, 2011 7:36 pm

Fotogrāfiju apstrāde pirms ievietošanas forumā

Postby Flokse » Thu Apr 07, 2011 11:05 am

Lai nepiesārņotu Egona tēmu par Mariposu, šeit uztaisīju jaunu diskusiju par to kā ērtāk apstrādāt fotogrāfijas pirms ievietošanas forumā.

Vispirms iekopēju Ingas atbildi:

Flokse?
kur Tu picasā atrod 'resize'? es mākut tikai eksportēt, un tad viņš piedāvā mainīt izmēru.

Egonam, Inetai - vēl viena ļoooti viegla samazināšnaas iespēja - atveram bildi katrā datorā esošajā programmiņā 'paint' un augšā pie izvēlēs
image -> izvēlamies 'resize' -> un tur lodziņā jāieraksta, cik procentu no esošā lieluma gribat saglabāt, (parasti izvēlos ap 40% , ar to pietiek)

Te man jāatzīstas, ka pati picasu ikdienā nelietoju, bet man kaut kas pilnīgi noteikti to ir teicis, ka tā esot ļoti vienkārša un ērta fotogrāfiju apstrādes programmiņa un tā kā absolūti visās šajās programmās ir resaize funkcija, tad biju pilnīgi pārliecināta, ka arī šajā tāda ir.

Pati es lietoju Photoshop, ACDSee Photo Manager vai arī to pašu Paint. Vislabākais rezultāts, protams, ir ar Photoshop, jo tur ir opcija, ar kuru var samazināt saglabājot asumu, bet tas iesācējiem varētu likties par sarežģītu un ne vienmēr ir pieejams. Katrā ziņā foruma vajadzībām Paint ir pilnīgi pietiekams. Vienkārši nebiju pārliecināta, ka Pint ir visiem pieejams. :)

dace
Pievienojies: Wed Mar 16, 2011 3:56 pm

Re: Fotogrāfiju apstrāde pirms ievietošanas forumā

Postby dace » Fri Apr 08, 2011 12:25 pm

Kauns atzīties, bet tā arī nesapratu, kā ielikt fotogrāfiju :oops: Paldies, Floksīt, samazināt bildi ar Paint man sanāca, bet pēc tam....... :?:

Inga
Pievienojies: Mon Feb 07, 2011 11:31 am

Postby Inga » Fri Apr 08, 2011 12:34 pm

Meitenes un zēni! es piedāvāju mums vienu extra tikšanos - (ja Inese ļaus telpas izmantot, tad skolā, ja ne - atradīsim) -

BILŽU APSTRĀDE, IEVIETOŠANA GALERIJĀ UN citi jautājumi - ne tikai par forumu, bet vispārīgi par forumiem, interneta vietnēm, bildēm. Ko sakāt?

Inga
Pievienojies: Mon Feb 07, 2011 11:31 am

Postby Inga » Fri Apr 08, 2011 12:48 pm

Dacīt - kā ievietot bildes es mēģināju ielikt tēmu. viewtopic.php?f=3&t=45

ja kāds varbūt prot labāk paskaidrot, lūdzu, palīdziet :)

Return to “Par forumu”