Kā pievienot attēlu

Tehniskias forums, jautājumi par ierakstu veidošanu, fotogrāfiju izvietošanu, tehniskas problēmas, ziņojumi par spamu, ieteikumi, u.t.t.
Inga
Pievienojies: Mon Feb 07, 2011 11:31 am

Kā pievienot attēlu

Postby Inga » Fri Apr 08, 2011 12:47 pm

I Ja liekam bildi jaunā tēmā, tad zem teksta laukuma ir tāda rindiņa If you wish to attach one or more files enter the details below. un blakus lodziņš ar pogu Browse...
1) spiežam šo pogu, izvēlamies bildi savā datorā.
2) ja gribam, zemāk esošajā lodziņā ierakstām kometāru par atēlu, piemēram "Šī kalante ir ļoti čakla ziedētāja", Tad blakus nospiežam add the file
3) Zem jūsu teksta lauka parādīsies uzraksts 'pievienotie faili'
4) tālāk rakstām tekstu kā plānots
5) beigās spiežām 'apstiprināt'

II ja gribam pievienot attēlu nevis jaunā tēmā, bet kādā no savām atbildēm, tad, rakstot atbildi, zem teksta lauka izvēlamies full editor un darām visu kā iepriekš minēts.

Lai izdodas! un droši jautājiet.
(man švaki ar pedagoģiskajām dotībām, bet centīšos atbildēt, varbūt citi foruma dalībnieki arī palīdzēs izskaidrot)

dace
Pievienojies: Wed Mar 16, 2011 3:56 pm

Re: Kā pievienot attēlu

Postby dace » Fri Apr 08, 2011 1:07 pm

Urā! Sapratu!!! :D Tavs pedagoģiskais talants ir līmeni!!!

Elizeja
Pievienojies: Tue Mar 15, 2011 12:15 am

Postby Elizeja » Wed Apr 20, 2011 10:54 am

Centīšos izveidot informatīvu apkopojumu, kā ievietot bildi forumā.
Personīgi es, visbiežāk, izmantoju www.radikal.ru

* spiežam "Обзор/Aplūkot" - izvēlamies, kuru bildi vēlamies pievienot
* sadaļā "Уменьшить до.../Samazināt līdz..." - ja ķeksi atstājam, varam ierakstīt līdz kādam izmēram vēlamies samazināt bildi (izmērs norādīts pikseļos); ja izņemam - bilde paliks savā iepriekšējā izmērā, tā netiks samazināta (parasti ķeksi izņemu)
* sadaļā "Оптимизировать формат/Optimizēt formātu" - īsti nezinu, ko tas nozīmē, bet ķeksi atstāju
* "Повернуть на.../Pagriezt pa..." - ja nepieciešams pagriezt attēlu par x grādiem
* "Надпись на фото/Uzraksts uz foto" - var uzrakstīt bildes nosaukumu, kas parādīsies uz attēla
* "Качество/Kvalitāte" - bildes kvalitāte procentos pēc "apstrādes" (pēc noklusējuma ir 85%, var nomainīt uz 100%)
* "Создать превью/Izveidot priekšskatu" - var izvēlēties cik pikseļu lielu vēlas izveidot bildes priekšskatu. Forumā tiks ievietots samazināts attēls, uz tā nospiežot - atvērsies liela bilde (pēc noklusējuma 180)
* "Надпись на превью/Uzraksts uz priekšskata" - piem. "Palielināt" (parasti ķeksi izņemu arī te - bilde forumā tiks ievietota bez uzraksta "palielināt")
* spiežam "Загрузить/Ielādēt"!

Tālāk tiek piedāvāts:
1)ievietot bildi kā saiti ("Ссылка")
*kopējam saiti, kas norādīta lodziņā
*forumā nospiežam ikonu "Img", iekopējam adresi
Attēls

2)Bilde tekstā ("Картинка в тексте")
*nokopējam adresi, iekopējam forumā. Bilde parādīsies ziņojuma tekstā
Attēls

3)Priekšskats, palielināšana pēc nospiešanas ("Превью - увеличение по клику")
*nokopējam adresi, iekopējam forumā. Samazināta bilde parādīsies ziņojuma tekstā, uz tās "uzklikšķinot" - atvērsies liela
Attēls

(kā šī portāla mīnusu, ar kuru biju saskārusies, varu minēt, ka te bildes netiek ilgi glabātas, piem., ja ielādējāt bildi, tad iespējams, pēc gada-diviem to vairs nevarēsiet forumā aplūkot)

Internetā ir sastopamas arī vairākas līdzīgas adreses, ar kuru palīdzību var ievietot bildes:
http://www.keep4u.ru
http://www.imageshack.us u.c.

Inga

Postby Inga » Thu Apr 21, 2011 12:02 am

lūk , tas ir pedagoģisks talants, izskaidrot, paldies!

jā, pie mīnusiem pievienojos - bildes pēc zināma laika pazūd :(
bet tā ir aŗi citos man zināmos saitos.

Flokse
Pievienojies: Mon Feb 07, 2011 7:36 pm

Postby Flokse » Thu Apr 21, 2011 1:34 pm

Inga, man tāds dumjš jautājums - bet kā ir ar tām bildēm, kuras es vienkārši pievienoju kā failus šajā forumā. Vai arī tās pēc laiciņa pazudīs vai tomēr šeit saglabāsies kamēr eksistēs forums?

Elizeja, man jau arī labāk patīk kā izskatās caur radikal un tamlīdzīgā veidā ievietotas bildes, jo glītāk izskatās, bet nu tā laikam ir, ka tās dažreiz pazūd.

Inga

Postby Inga » Thu Apr 21, 2011 9:25 pm

Flokse , bildēm, kas ir pievienotie faili, būtu jāpaliek.

Ineta Freimane
Pievienojies: Wed Mar 16, 2011 7:48 pm

Postby Ineta Freimane » Tue Jun 21, 2011 11:29 am

nākamais mēģinājums.
Šito lieku bez samazinājumiem pa taisno no datora
Pievienotie faili
DR Katl.jpg

Ineta Freimane

Postby Ineta Freimane » Tue Jun 21, 2011 11:48 am

Ineta Freimane wrote:nākamais mēģinājums.
Šito lieku bez samazinājumiem pa taisno no datora

Kaut kāds sviests izdevās un normāli var redzēt. Citu mazini kā gribi nelienot gabarīti

Inga

Postby Inga » Tue Jun 21, 2011 12:03 pm

Ineta, es nezinu neko par bilžu likšnaas trenniņiem, bet Dr,katl ir vienkārši superskaista!!!! :)

ja nopietni, zini kā es darītu, ja man ar bildēm neizdotos? es rīkotos kā Elizeja bišku augstāk iesaka. Saliktu bildes http://www.radikal.ru (tur nekādu ierobežojumu vai samazināšanas, jo viņi paši ir MILZĪGI un netaupa servera vietas) un tad rīkoties, kā ļoti labi aprakstījusi Elizeja. Pamēģini, tas tikai izskatās gari, bet patiesībā ir viena bilžu ielādēšana un pāris klikšķi pēc tam, Un viss.

Lai izdodas!

Ineta Freimane

Postby Ineta Freimane » Tue Jun 21, 2011 12:12 pm

Inga
Es esmu riebībgi neatlaidīga un gribu šito dakost. Noteikti pamēģināšu arī to variantu.

Return to “Par forumu”