Tehniskie jautājumi lielāku bilžu daudzumu ievietošanai

Tehniskias forums, jautājumi par ierakstu veidošanu, fotogrāfiju izvietošanu, tehniskas problēmas, ziņojumi par spamu, ieteikumi, u.t.t.
Flokse
Pievienojies: Mon Feb 07, 2011 7:36 pm

Tehniskie jautājumi lielāku bilžu daudzumu ievietošanai

Postby Flokse » Fri Oct 05, 2012 10:50 pm

Man vienkārši negribas piesārņot Vācijas brauciena tēmu ar tehniskām lietām, bet domāju, ka mēs varam atrast risinājumus kā salikt forumā arī lielākus bilžu daudzumus.

Tātad globalā problēma ir lēns internets. Diemžēl, izlabot interneta pieejamību valstī nav mūsu spēkos. :)
Tomēr, ja es tiktu pie bildēm, tad varētu kaut ko lietas labā darīt - arī ar optisko pieslēgumu tas nebūs paveicams 5 minūtēs, tomēr salikt bildes forumā man nekas īpaši sarežģīts nebūtu. Ir variants, ka bildes transportējam izmantotojot datu nesējus, bet parasti jau cilvēki tos mēdz ļoti ātri ar kaut ko piebāzt. :)

Bet vajadzētu būt arī citiem risinājumiem. Inga, tāpēc gribu apjautāties - vai šādam nolūkam ir iespējams izmantot dropbox? Respektīvi vai Ineta tur var nolikt kādu daļu bilžu un es tās pēc tam apstrādāt un salikt Vācijas tēmā? Ko tu par to saki?

Inga
Pievienojies: Mon Feb 07, 2011 11:31 am

Re: Tehniskie jautājumi lielāku bilžu daudzumu ievietošanai

Postby Inga » Sat Oct 06, 2012 8:04 pm

es papētīšu, kādu no šiem. Dropbox nav slikts, bet tur bezmaksas apjoms ir ļoti neliels.

Bet es paskatīšos, kādu risinājumu.

Flokse

Postby Flokse » Sun Oct 07, 2012 1:33 pm

Inga, domāju, ka varam sākumā padarboties arī ar maziem apjomiem. :)

Jzed
Pievienojies: Mon Jul 23, 2012 4:04 pm
Atrašanās vietas: Rīga Centrs

Postby Jzed » Mon Oct 08, 2012 10:01 am

Sveiki!

Vai esat paskatījušās Google+ ? Tur ir neierobežots attēlu lejuplādēšanas apjoms ar nosacījumu, ka tie automātiski tiek nedaudz saspiesti līdz 2048 pikseļiem, kas ir pietiekoši pat izdrukām 10x15 formātā.

Neemu to mēģinājis, bet apraksts ir cerīgs.

Jānis.

Flokse

Postby Flokse » Wed Oct 10, 2012 5:36 pm

Droši vien arī varētu būt viens no risinājumiem. Tā kā nav domāts tur bildes ilgi uzglabāt, bet izmantot tikai kā to virtuālās pārvietošanas līdzekli, tad iespējams, ka nemaz nevajadzēs pārāk lielus uzglabāšanas apjomus.

Aldowin
Pievienojies: Fri Sep 11, 2015 5:21 am

Postby Aldowin » Fri Apr 01, 2016 10:11 am

apjoms ar nosacījumu

Jzed

Postby Jzed » Fri Apr 01, 2016 10:27 am

Sveicināti!

Es no savas pieredzes ļoti varētu rekomendēt Google konkurentu Yahoo piedāvāto Flickr.com servisu. Tur bezmaksas apjoms fotogrāfiju glabāšanā ir 1 TB!!! Nav uzbāzīgu reklāmu. Bildes netiek saspiestas. Ir ērti vedot albumus un organizēt pieejas tiesības. Ļoti ērti arī ielikt kādu bildi te forumā. Ir vienkāršas app smartfonam. Var sekot paziņām vai tie nav ko jaunu ielikuši... Nudien iesaku.

P.S. nedaudz nesapratu par to lēno internetu. Latvijā gan salīdzinot ar bagāto rietumeiropu ši lieta nu gan ir kā liels patīkams izņēmums ar ko palielīties...

Jzed

Postby Jzed » Fri Apr 01, 2016 9:07 pm

UPS! - Nemaz nepaskatījos cik tad aizvēsturiskā tēmā iesaistījos...

Flokse

Postby Flokse » Tue Apr 05, 2016 4:26 pm

Jāni, tas jau nekas, ka tēma ir veca. Bilžu ievietošana joprojām ir aktuāla un ir noderīgi padalīties ar savu pieredzi un risinājumiem, jo ik pa laikam uzrodas kas jauns.
Lai gan pilsētās ar internetu viss ir kārtībā, tomēr pie Egona un Ilzes diemžēl tas vēl joprojām nekāds knašais nav.

Return to “Par forumu”