Psychopsis Mariposa

Baptistonia, Brassia, Comparettia, Ionopsis, Lemboglossum, Lockhartia, Miltonia, Miltoniopsis, Odontoglossum, Oncidium, Osmoglossum, Psychopsis, Rodriguesia,
Rossioglossum, Tolumnia, Trichopilia u.c., ieskaitot hibrīdus
egons
Pievienojies: Wed Feb 09, 2011 7:34 pm

Psychopsis Mariposa

Postby egons » Sat Apr 02, 2011 8:28 pm

Visu ziemu dzina ziedkātu, pašlaik apmēram 60 cm un galā pašlaik 2 pumpuri, viens jau plaukst, otrs vēl briest. Varbūt izdosies dabūt redzēt abus ziedam vienlaicīgi. Līdz šim nākamais atplauka kad iepriekšējais nokrita.

Inga
Pievienojies: Mon Feb 07, 2011 11:31 am

Re: Psychopsis Mariposa

Postby Inga » Tue Apr 05, 2011 9:36 pm

Gribas arī bildi redzēt, labi?

dace
Pievienojies: Wed Mar 16, 2011 3:56 pm

Postby dace » Wed Apr 06, 2011 8:32 am

Jā, bildi grbētos! Mans Kalihi arī beidzot pamodies no ziemas miega un briedina savu otro pumpuru.

egons
Pievienojies: Wed Feb 09, 2011 7:34 pm

Postby egons » Wed Apr 06, 2011 3:15 pm

Man jau arī gribētos to bildi ielikt, bet nemāku samazināt līdz atļautajiem baitiem.
Mans Kahili gan dzen tikai jaunos dzinumus. Nu jau aizpildījis visu podu, būs jāpiedraud ar dalīšanu, ja nedomās ziedēt.

Flokse
Pievienojies: Mon Feb 07, 2011 7:36 pm

Postby Flokse » Wed Apr 06, 2011 4:29 pm

Es arī labprāt apskatītos Tādu bildi.
Lai samazinātu bildi, var izmantot jebkuru no vienkāršajām bezmaksas foto apstrādes programmiņām, piemēram, "picasa", kuras var novilkt internetā. Izvēlamies opciju "resize" un es parasti uzlieku izmēru kādus 500 līdz 600 pikseļus garākajai malai, lai iekļautos normatīvos un saglabājam samazināto bildi, kuru pēc tam var ievietot netā.

Inga, varbūt Tu vari uzrakstīt nelielu instrukciju par foto apstrādi un ievietošanu forumā? Domāju, ka tas tautai varētu noderēt saimniecībā. :D

Ineta Freimane
Pievienojies: Wed Mar 16, 2011 7:48 pm

Postby Ineta Freimane » Wed Apr 06, 2011 5:54 pm

Tas ko raksta Flokse par instrukciju tiešām būtu ļoti, ļoti lietderīgi

Inga
Pievienojies: Mon Feb 07, 2011 11:31 am

Postby Inga » Thu Apr 07, 2011 12:03 am

Flokse?
kur Tu picasā atrod 'resize'? es mākut tikai eksportēt, un tad viņš piedāvā mainīt izmēru.

Egonam, Inetai - vēl viena ļoooti viegla samazināšnaas iespēja - atveram bildi katrā datorā esošajā programmiņā 'paint' un augšā pie izvēlēs
image -> izvēlamies 'resize' -> un tur lodziņā jāieraksta, cik procentu no esošā lieluma gribat saglabāt, (parasti izvēlos ap 40% , ar to pietiek)

sorry, bišku beztēma aizgāja no odontoglosumiem :)
instrukciju uzrakstīšu, kad būs iespēja. šobrīd ir periods, kad pie compo tieku max 40-50 min dienā

Return to “Oncīdiju un odontoglosumu grupa”