Miniatūrās orhidejas dzīvoklim, bez speciāla "akvārija" :)

Visas citas orhidejas Neatradāt savas orhidejas grupu vai nezināt kādā grupā tā varētu būt? Rakstiet šeit.
Sandra
Pievienojies: Thu Mar 17, 2011 7:34 pm

Miniatūrās orhidejas dzīvoklim, bez speciāla "akvārija" :)

Postby Sandra » Thu May 19, 2011 10:50 am

Lūdzu, iesakiet miniatūrās orhidejas, kas labi augtu dzīvoklī, neliekot tās speciālā terārijā. Miniatūras manā izpratnē ir līdz 15-20 cm un vēlams tādas, kuras var audzēt podiņos, nevis uz mizas, jo bieži braucu prom un nevaru atļauties pirkt orhidejas, kas ir jālaista/jāmērcē katru dienu.
Skatījos, piemēram, gastrochilus, bet Nardotto mājas lapā tās ir tikai uz mizas.

Flokse
Pievienojies: Mon Feb 07, 2011 7:36 pm

Re: Miniatūrās orhidejas dzīvoklim, bez speciāla "akvārija"

Postby Flokse » Thu May 19, 2011 5:34 pm

Es arī tādas gribētu. :)
Pagaidām pie manis dzīvo tikai pāris miniatūrie flopši un Angraecum elephantinum, kas neskatoties uz nosaukumā ietverto norādi patiesībā ir pat ļoti kompakts augs un pirkts pie tiem pašiem itāļiem. Es arī bieži braukāju komandējumos uz vairākām dienām, diemžēl jāatzīst, ka visi mani miniatūrie augi no tā cieš - pat sīkmazflopši nav tik ziedelīgi kā lielās formas. Tomēr nost neviens nemirst un šad tad pat uzzied, bet ne tik regulāri un bagātīgi kā apjomīgāki augi.

Tomēr kopumā attiecībā uz sīkaugu iegādi esmu mazliet atturīga un arī būšu priecīga, ja kāds ieteiks kādu nāvīgi izturīgu mini orhu. :)

Sandra
Pievienojies: Thu Mar 17, 2011 7:34 pm

Postby Sandra » Thu May 19, 2011 5:38 pm

Flokse, paldies par Angraegum ziloņa ieteikumu :)
Nāvīgi izturīgas reizē gan laikam nebūs. :)

egons
Pievienojies: Wed Feb 09, 2011 7:34 pm

Postby egons » Thu May 19, 2011 8:08 pm

Varētu mēģināt tolumnijas. Pavisam bez mitruma jau neiztiks, bet tomēr stipri sukulentākas. Stipri sausas ir arī šomburkijas, starp tām ir arī mazās formas, bet gaismu gan vajag daudz.

Alisa
Pievienojies: Wed Apr 13, 2011 4:10 pm

Postby Alisa » Wed Jul 06, 2011 11:32 am

Es iegādājos neofinetiju falcata. Mini - podiņā. Pagaidām sanāk laistīšana reizi 3-4 dienās. Bet, jāpaiet laikam, lai varētu droši apgalvot, ka tai pie manis patīk.

Return to “Citas grupas”