Šobrīd zied - rudens/ziema 2011./2012. gads!

Vieta, kur dalīties priekā un palielīties!
Inese
Pievienojies: Sat May 07, 2011 8:41 pm

Re: Šobrīd zied - rudens / ziema

Postby Inese » Tue Mar 06, 2012 9:56 pm

Mana alba shogad neziedees. Pljeka taada. Laikam vinjai labaak patikaas ziemoshana tumshaa ledusskapii nekaa uz gaisha garaazhas loga.

Flokse
Pievienojies: Mon Feb 07, 2011 7:36 pm

Postby Flokse » Tue Mar 06, 2012 9:59 pm

Inese, no kurienes ir tava alba?

Inese

Postby Inese » Tue Mar 06, 2012 10:06 pm

Hmm, labs jautaajums. Nevaru pashlaik paskatities pierakstos jo tie man datoraa aber dators miris. Shkjiet ka no ebaja. Jo es neesmu pirkusi pleiones audzetavaas iznjemot forrestii, kura ari kaut ko neskaidru perina.

Flokse

Postby Flokse » Wed Mar 07, 2012 11:57 am

Inese, bet iepriekšējās ziemās tev tā alba ziedēja?

Inga
Pievienojies: Mon Feb 07, 2011 11:31 am

Postby Inga » Wed Mar 07, 2012 11:58 am

Flokse wrote:Inga, tu patiešām nepaņēmi albu? Ai, ai, nemaz neizklausās pēc tevis. Bet ja manējai būs pieaugums, tad noteikti padalīšos.
Bet par Akernes piedāvājumu labāk nevajadzēja. Kur viņi tās savas smukās pleiones bija nobāzuši rudenī, kad mums bija pasūtījums?

Tāks, es visu sajaucu! es nepaņēmu semialbu!!!! un nevis tāpēc, ka semi-.... bet tāpēc, ka visiem nepietika :( Bet alba man ir, ir! un kaut ko glīši noapaļotu perina. :)

te būs dažas bildītes, sirds sāp, ka tik sūdīgas, bet kamēr man no ebay atnāks baterija fočukam, viss jau būs noziedējis, a padalīties tak gribas :)

Aigara auklējamais Aer. luteo alba, kamēr saimnieks pats pie 'īstām' orhidejām dzīvo nu jau 2 gadus
Attēls

Pārītis jauku dendrobīšu
Attēls

Attēls

Flokse

Postby Flokse » Wed Mar 07, 2012 12:07 pm

Inga, tā jau domāju, ka nevar būt, ka tev nav albas. Bet es laborāt padalīšos arī ar semialbu, ja tā būs uz mieru pavairoties. :)

Dendrobiji gan tev ir forši saziedējuši un aerangis vispār ir burvīgs. Vai d.aphyllum smaržo?
Par bilžu kvalitāti neuztraucies. Arī no šīm var saprast, cik smuki tev tur viss izskatās. :)

Inga
Pievienojies: Mon Feb 07, 2011 11:31 am

Postby Inga » Wed Mar 07, 2012 12:18 pm

oi, Floksīt, beidz! tā bilžu neesamība mani beidz nost. šodien vīrs pateica, ka Argusā varot dabūt visādas nestandarta baterijas, braukšu meklēt, varbūt izdosies un tad moš pagūšu arī kaut ko smuki nobildēt.

Pērn, kad aphyllum bija tikai 2 ziediņi, tie smaržoja. šie pagaidām ne, bet viņi jau tikai pāris dienas kā atvērušies, jādod laiks, tad ziņošu.
Jokainākais tas, ka šogad ļoti spēcīgi smaržo Phal. Mini Mark, tieši šobrīd tā, ka jūt, telpā ienākot!

te vēl enciklija, kāda laikam ir visiem.
Attēls

dace
Pievienojies: Wed Mar 16, 2011 3:56 pm

Postby dace » Wed Mar 07, 2012 1:14 pm

Inga, burvīgi! īpaši dendr. aphyllum!

Inese

Postby Inese » Wed Mar 07, 2012 1:52 pm

Inga - feini Tev tur zied! Man ari aphyllums zied. Bet nav kur bildes ielaadeet no fochika jo dators miris. Megjinashu velak ar telefonu. Celogini ari focheju ar telefonu.
Flokse - alba ziedeeja pagaajushaa pavasarii.

dacepurvina
Pievienojies: Fri Mar 25, 2011 1:16 pm

Postby dacepurvina » Wed Mar 07, 2012 1:57 pm

Inga, nu kārtējo reizi tev ir skaisti ziedētāji, prieks pašai un arī citiem ka tev izdodas!

Return to “Man šobrīd ZIED!”