Šobrīd zied - rudens 2012. gads!

Vieta, kur dalīties priekā un palielīties!
Flokse
Pievienojies: Mon Feb 07, 2011 7:36 pm

Re: Šobrīd zied - rudens!

Postby Flokse » Mon Nov 26, 2012 6:00 pm

Egon, habenārija tiešām izskatās spocīga. Iespējams, ka tas ir minēto sugu hibrīds. Būtu interesanti redzēt kāda tā būs, kad uzziedēs pilnībā.

dace
Pievienojies: Wed Mar 16, 2011 3:56 pm

Postby dace » Wed Nov 28, 2012 4:44 pm

Egon, es taču mācīju - ar sīpolu, ar sīpolu vajag :lol: Manējā uzziedēja augustā un septembra sākumā paklausīgi aizgāja gulēt!
Savai Cyc. Wine delight, ko pavasarī nopirku Budapeštā, visu laiku meklēju ziedkātu kaut kur starp lapām (kāpēc man tāda doma bija, jel neprasiet), līdz ieraudzīju Egona bildē, ka ziedkāts nāk no apakšas un - jes!!! kaut kas tur cerīgs rādās!!!

Man uzziedēja Egona no Vācijas vestais Vara princis (Lc.Kupferprinz). Tumsonībā un ar manām kleinajām rociņām neizdodas nekādi atainot burvīgi piesātināto krāsu!

Attēls

Attēls

Un vēl priecē pirms pāris gadiem Depo pirktais flopsītis. Maksāja viņš veselus 45 santīmus! :)

Attēls

Attēls

dacepurvina
Pievienojies: Fri Mar 25, 2011 1:16 pm

Postby dacepurvina » Wed Nov 28, 2012 6:03 pm

Ļoti skaistas Dace!

dacepurvina
Pievienojies: Fri Mar 25, 2011 1:16 pm

Postby dacepurvina » Wed Nov 28, 2012 6:29 pm

Man arī dažas zied, dažas turpina ziedēt.
Attēls
Attēls
Attēls
Attēls
Attēls
Attēls
Attēls

egons
Pievienojies: Wed Feb 09, 2011 7:34 pm

Postby egons » Wed Nov 28, 2012 7:14 pm

Dace. Pirmais ziedkāts cycnočei nāca stipri no augšgala. Arī es šo apakšējo spicumu labu laiku neuztvēru kā ziedkāta aizmetni.
Dacepurviņa. Tavs dendrobijs ir vienkārši iespaidīgs.
Man arī prieki, viena puķe sagādāja pārsteigumu, pie manis uzziedēja pirmo reizi, šodien atvērās pirmais zieds, 2 vēl pumpuros. Kaut arī tagad nomainījis famīliju, es to joprojām saucu par Epidendrum medusae.

Flokse
Pievienojies: Mon Feb 07, 2011 7:36 pm

Postby Flokse » Wed Nov 28, 2012 7:20 pm

Daces, jums abām viss pa smuko saziedējis! :)
Man it īpaši patīk tas Šillera un Stjuarta krustojums.

Inga
Pievienojies: Mon Feb 07, 2011 11:31 am

Postby Inga » Wed Nov 28, 2012 10:39 pm

Dace, fantastisks vara princis! tas nekas, ka bildē nemana, es ļoti labi varu iztēloties to krāsu un ... smaržu, vai ne? :) Klau tas flopsītis, kas šillerianas hibrīds, ir izmēros pavisam neliels, ja?
Dace, un Tavs dendrobijs dižciltīgais tiešām iespaidīgs! Super!

dace

Postby dace » Thu Nov 29, 2012 11:26 am

Egon, kur bildīte Tavai medūzai?
Flokse, paldies, man jau arī viņš gaužām patīk!
Dace, Tavs dendrobijs ir kolosāls! Ko Tu ar viņu dari, ka izdodas panākt tik kuplu ziedēšanu? Manējie izdzen pa ziediņam, pa diviem un tas arī viss.
Inga, flopsītis ir pavisam neliels ar burvīgām lāsumainām lapām. Es nevaru vien nopriecāties par mazajiem akurātajiem punktiņiem zieda apakšā - viemnēr ir tāda sajūta, ka kāds ir sēdējis un ar mazu otiņu visu sapunktojis :)
Vara princim vajadzētu smaržot, bet saules trūkuma rezultātā ir tik tikko nomanāma smarža. Eh, tā tumsonība visu sabojā!

Inga
Pievienojies: Mon Feb 07, 2011 11:31 am

Postby Inga » Thu Nov 29, 2012 2:22 pm

Nu, labrīt ;-) Egona medūza ir iepriekšējās lapas apakšā, tik tikko plaukt sākusi. :D
Tad man ir tāds pats flopsītis, es depo nopirku par 55 santīmiem kaut kad oktobrī, šķiet neilgi pirms mūsu lekcijas par gaismām. Vispār jau baidījos, bija ļoti iekaltēts, grabošs un saknītes melnas, pirms tam nopūdētas. Paņēmu divus gab. Ziediņi bija klāt, bet visi nokārušies, varēja tik saprast, ka Šillers bijis rados. Iestādīju fizāļu groziņā ((C)Boka) abus kopā. Vienam no snaudošā pumpura nāk ziedkāta atzars.

Jā, DaceP, padalies, KO TU tādu dari ar savu nobili? Tik krāšņu ziedēšanu reti gadās redzēt! skaisti!

dace

Postby dace » Thu Nov 29, 2012 2:55 pm

Inga, nē, es par Epidendrum medusea :D

Return to “Man šobrīd ZIED!”