Dažādi mīti par orhidejām

Vieta interesantām uzziņām, vēstures faktiem, zinātniskiem atzinumiem
Flokse
Posts: 2991
Pievienojies: Mon Feb 07, 2011 7:36 pm

Re: Dažādi mīti par orhidejām

Postby Flokse » Fri May 12, 2017 3:51 pm

Ak, svētie epifīti! Jo tālāk, jo trakāk, jeb, jo dziļāk mežā, jo resnāki partizāni.

Par orhideju briesmīgajām izpausmēm guļamistabā jau rakstīju, bet te būs papildinājums. Avots, protams, ir sūduziņu portāls Latvijas Avīze, kas publicē jebkurus mēslus, lai iegūtu augstāku reitingu.


Meitenes, nekad neturiet orhideju savās mājās! Birojā – jā, mājās – nē!

Šķiet, visas sievietes ir stāvā sajūsmā no orhidejām. Skaisti ziedi, protams. Taču audzēt tos mājās ir slikta doma. Ļoti slikta. Un tam ir viens nopietns iemesls.

Fen-šui speciālisti uzskata, ka orhidejas ir vieni no visnepiemērotākajiem augiem, kurus turēt savā mājoklī. Un tam ir izskaidrojums – orhideja ir epifīts.

Tas nozīmē, ka orhideja var mierīgi aizvadīt savu dzīvi uz citiem augiem kā parazīts – pat augsni tai nevajag. Visas nepieciešamās vielas tā saņem no mitrā gaisa, izmantojot saknes.

Daudzas tautas šo augu uzskata par vainīgu pie tā, ka cilvēkam nepārtraukti trūkst dzīvības enerģijas. Orhideja to vienkārši izsūc no apkārtējās vides!

Tāpēc fen-šui speciālisti uzsver, ka šo augu var lieliski audzēt nedzīvojamās telpās, birojos, ofisos, tas ir, tādās vietās, kur apgrozās daudz cilvēku un kur viņi strādā, nevis atpūšas un relaksējas. Tāpēc dzīvoklī šo augu nevajag turēt. Bet guļamistabai skaistā orhideja ir kategoriski aizliegta.

Ja jums šis augs iepriekš atradās guļamistabā, noteikti būsiet pamanījusi, ka jau no paša rīta jutāties pilnīgi salauzta.


Nobeigums ir īpaši jauks. Es pat nespēju šito normāli nokomentēt. :D :D :D

Orhideja ir izteikti sieviešu puķe. Vīriešu auru šis burvīgais augs vienkārši sagrauj. Tas izpaužas tā, ka vīrietim pazeminās libido.

Tāpēc, ja izmest šo mājas karalieni neceļas roka, vismaz to novietojiet tur, kur jūsu mīļotais vīrietis pavada vismazāk laika.

Tchibo
Posts: 198
Pievienojies: Mon Nov 05, 2012 3:25 pm

Re: Dažādi mīti par orhidejām

Postby Tchibo » Sat May 13, 2017 9:07 am

Ļoti izsmeļošs raksts. :D :D :D

Flokse
Posts: 2991
Pievienojies: Mon Feb 07, 2011 7:36 pm

Re: Dažādi mīti par orhidejām

Postby Flokse » Thu Apr 12, 2018 2:12 pm

Pa šo laiku ir parādījusies jauna revolucionāra metode orhideju uzziedināšanai. Ja kādreiz topā bija banāni, tad tagad modē ir nākuši ķiploki.Negribas šeit likt saites uz visām muļķību publicēšanas vietnēm, bet pietikšot palaistīt savas orhidejas ar ūdeni, kurā paturētas pāris sašķaidītas ķiploku daiviņas kopā ar dzintarskābes tabletīti un, hops, jūsu orhideja pēc 14 dienām uzziedēs. Aha, kā tad! :)

dace
Posts: 1534
Pievienojies: Wed Mar 16, 2011 3:56 pm

Re: Dažādi mīti par orhidejām

Postby dace » Fri Apr 13, 2018 12:20 pm

Jā, es arī šo atklājumu redzēju. Nē nu dzintarskābe kā augšanas stimulators jau nav slikta lieta, bet ķiploks kāpēc?

Flokse
Posts: 2991
Pievienojies: Mon Feb 07, 2011 7:36 pm

Re: Dažādi mīti par orhidejām

Postby Flokse » Fri Apr 13, 2018 2:48 pm

Dzintarskābe ir laba lieta, bet neviens stimulators nepiespiedīs orhideju tā pēkšņi uzziedēt pēc 14 dienām. Ar to vajadzētu sākt.


Return to “Interesanti fakti”

Who is online

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: 2 un 0 viesi