Orhideju cenas

Vieta interesantām uzziņām, vēstures faktiem, zinātniskiem atzinumiem
Flokse
Pievienojies: Mon Feb 07, 2011 7:36 pm

Orhideju cenas

Postby Flokse » Tue Apr 22, 2014 6:59 pm

Ir dzirdēti nostāsti (nezinu gan, cik ticami, ka holandieši savā tulpju trakuma laikā par īpaši retas šķirnes sīpolu esot bijuši gatavi dot pretī veselu māju (droši vien kādu vecu, nožēlojamu graustu). Bet kad internetā gadās ieraudzīt dažu orhideju cenas, tad var aizdomāties vai kāds patiešām ir gatavs pirkt puķes par tādu naudu.

Brīdinu, ka attēlā redzāmās piemīlīgās tupelītes cena ir norādīta japāņu jenās. :lol:

Attēls

Taču, pārrēķinot uz mums labāk pazīstamajiem eirikiem, tā vienalga ir graujoša - gandrīz 9000 EUR. Tā nu aizdomājos, cik naudiņas es būtu gatava nolikt par iekārotu lakstu. Droši vien kādus 20 eirikus nopiķotu vēsā mierā. Bet virs šīs summas iet negribētos - vienmēr jau mazliet bai iegādāto jaukumu nejauši nozūmēt.

Tīri aiz intereses - cik Jūs būtu gatavi maksāt par iekārotu orhideju?

dace
Pievienojies: Wed Mar 16, 2011 3:56 pm

Re: Orhideju cenas

Postby dace » Wed Apr 23, 2014 9:28 am

Mana dārgākā orhideja ir pirkta par 35EUR. Vairāk toč neesmu gatava maksāt.

Ilze
Pievienojies: Tue Mar 26, 2013 11:49 am

Postby Ilze » Thu Apr 24, 2014 3:34 pm

Mūsmājās dārgākā (jaunaugs, pirka Egons un pēc gada šamā noģība) iegādāta par 45 eiro, tā arī laikam būtu robeža, jo šogad Drēzdenē pa ļoti gribētu puķi 50 eiro bija žēl atstāt. Drēzdenes un vispār izstāžu priekšrocība, ka iespējams kāroto apčamdīt un cenas nodiņģēt diezgan uz leju.

ANCE
Pievienojies: Mon Apr 04, 2011 9:02 pm

Postby ANCE » Thu Apr 24, 2014 4:00 pm

M-jā!? Acīm redzamais, neticamais.... Cenas citās dimensijās. Varbūt, ka tas bija kāds aizkavējies aprīļa jociņš? Man tā vien gribas tuvākās dienās igriezties tajā jaukā vietā un apskatīties. Varbūt kas mainījies par labu uz mūsu eiriku pusi.

Return to “Interesanti fakti”