Tikšanās Rīgā?

Šajā sadaļā atradīsiet informāciju par biedrības rīkotajiem pasākumiem, kā arī par citiem saistošiem un interesantiem notikumiem ap un par orhidejām.
ANCE
Pievienojies: Mon Apr 04, 2011 9:02 pm

Tikšanās Rīgā?

Postby ANCE » Tue Feb 18, 2014 2:41 pm

Painteresējos par telpu nomu Rīgā; sestdienās būtu pieejamas telpas Struktoru ielā 14, ja gribam uz 3 stundām, tad jāmaksā 25 eiro (jau tā mazliet nokaulēju). Varam padomāt, ja katrs, kas ierodas, maksā 1 vai 1,5 eiro - pārējo no kopīgās naudas, aicinām arī viesus. Varbūt der?
Vēl ir Latvijas pašvaldību mācību centrs Biķernieku ielā 4, bet, diemžēl tikai darba dienās. Tie pat būtu priecīgi ja viņiem kaut ko pastāstītu par orhidejām. Varbūt, ka mums vajadzētu tikties retāk - 2 vai 4 reizes gadā?
Lūdzu jūsu priekšlikumus!

Kurma
Pievienojies: Thu Mar 24, 2011 7:09 pm

Re: Tikšanās Rīgā?

Postby Kurma » Wed Feb 19, 2014 8:47 am

Jaa, es buutu gatava piemaksaat par tiksanos Riigaa, bet -
Taas 2 reizes gadaa noteikti atkal iekritiis svariigos darba datumos.

Jzed
Pievienojies: Mon Jul 23, 2012 4:04 pm
Atrašanās vietas: Rīga Centrs

Postby Jzed » Wed Feb 19, 2014 10:07 pm

Sveiki!

Man nav iebildumu ne par telpām Ozolniekos ne arī Rīgā. Ja kas būtu jāsaka par tikšanās biežumu, tad, ja ir par ko stāstīt un jautāt, tad var jau arī tikties biežāk. Varbūt varētu katru reizi daļu laika veltīt kādai konkrētai orhideju sugai.

Jānis.

Inga
Pievienojies: Mon Feb 07, 2011 11:31 am

Postby Inga » Thu Mar 06, 2014 11:25 am

Telpas Rīgā izklausās vilinoši, taču nav iebildumu arī pret Ozolniekiem.
Man jau patiktu tikšanās arī biežāk kā tikai 2-4 reizes gadā (jā, jā zinu - kurš nu būtu runājis; ņemot vērā pēdējos 4 meņešus).
Un doma par visām lielajām orhideju grupām ir ļoti, ļoti vērtīga. VArbūt tiešām varam tā?

Return to “Nodarbības, lekcijas, tikšanās”