Kur ko var nopirkt jeb tevi gaida kārdinājums

Ir jautājumi? Lai kāds būtu jautājums, uzdodiet to šeit un nekautrējaties, Mēs visi šeit esam lai mācītos un dalītos pieredzē.
dace
Pievienojies: Wed Mar 16, 2011 3:56 pm

Re: Kur ko var nopirkt jeb tevi gaida kārdinājums

Postby dace » Fri May 20, 2016 2:37 pm

Mani kolēģi no rītiem nāk iekšā ar tādu bažīgu skatienu, vai mani mājdzīvnieki nav kaut kur aizklīduši :)

Flokse
Pievienojies: Mon Feb 07, 2011 7:36 pm

Postby Flokse » Fri May 20, 2016 4:37 pm

Nu jā, pie maniem kolēģiem patiešām dažreiz aizrāpo zarkukaiņi. :)

Kad nesen biju Depo, tur piedāvājumā bija parādījušās kompozīcijas - falenopsis vienā podiņā ar kaut kādu tilandsiju.

amarkrinija
Pievienojies: Tue Apr 23, 2013 1:20 pm

Postby amarkrinija » Tue May 24, 2016 9:23 pm

Dace, ne pa tēmu 'orhidejas', bet sen jau skatos uz tilandsijām un tava ideja ar iekārtiem bumbuļiem man ļoooti iepatikās, tādus 3 varētu dzīvojamās istabas logā iekārt. Bet vai tām patīk tieša saule? Runa ir par rīta sauli līdz pusdienas laikam apmēram (būs jāpavēro brīvdienās, līdz cikiem tieši tagad ir saule tajā logā, pa dienu neesmu mājās, bet brīvdienās ir apmācies, dzīvoklī tikai nesen ievācāmies, tā kā vēl nezinu.. :lol:). Savādāk man tā palodze ir plika, dēļ saules nav vēl orhideju apdzīvota, jo jāizdomā gana estētisks variants tad (savādāk mani ar visām orhidejām drīz izliks uz balkona dzīvot :mrgreen: )
Cilvēkiem, kas saka ― laimi par naudu nevar nopirkt ― nekad nav piederējušas orhidejas.

dace

Postby dace » Wed May 25, 2016 7:59 am

Flokse, par zarkukaiņiem - mjā, mani kolēģi uz kaut ko tādu laikam vēl nebūtu gatavi :lol:
Amarkrinija, man darba logs arī ir uz DA, saule vasarā ir no 9-12 apmēram, falenopši mēdz apdegt, tāpēc vasarā nolieku tos tālāk no loga, bet tilandsijām, izskatās, ka patīk. ir gan 2 papildus faktori - mana darbavieta taisās drīz pārvākties uz citā telpām, tāpēc ar logu mazgāšanu neviens vairs neaizraujas :D un otrs - Tava saule droši vien stipri atšķiras no mūsējās ;)

dace

Postby dace » Thu May 26, 2016 3:38 pm

dacepurvina, ir Buļļu bāzē vēl tie bumbuļi! Cena 1,7EUR.

Flokse

Postby Flokse » Mon Aug 22, 2016 8:41 pm

Skatījos, ka Depo tagad ir nopērkami ne tikai zilie, mākslīgi krāsotie falenopši, bet arī dabiskie, zilgani ziedošie doritaenopsis hibrīdi. Tomēr tie pēc skata nav tik efektīgi kā krāsotie, ziedi sīkāki un nav tik koši, tāpēc diez vai būs tik populāri. :)

Flokse

Postby Flokse » Thu Nov 24, 2016 12:19 pm

Rimi atkal ir akcija Eņģeļi par Latviju smagi slimu bērnu ārstēšanas atbalstam. Līdz 05.12. nopērkot Rimi orhidejas podiņu 1 EUR no tā cenas būs ziedojums. https://engeli.rimi.lv/kampanas-preces

Tchibo
Pievienojies: Mon Nov 05, 2012 3:25 pm

Postby Tchibo » Fri Nov 25, 2016 9:55 am

Flokse wrote:Rimi atkal ir akcija Eņģeļi par Latviju smagi slimu bērnu ārstēšanas atbalstam. Līdz 05.12. nopērkot Rimi orhidejas podiņu 1 EUR no tā cenas būs ziedojums. https://engeli.rimi.lv/kampanas-preces

Jau kritu kārdinājumā. Vakar manā īpašumā nonāca tumši violetīgi sarkanīgs kaut kas... kā saka laikam kambrijveidīgs.

Flokse

Postby Flokse » Wed Nov 30, 2016 10:17 pm

Tchibo, tad jau vajag tā kaut kā bildi studijā. :)

Tchibo
Pievienojies: Mon Nov 05, 2012 3:25 pm

Postby Tchibo » Thu Dec 01, 2016 9:01 am

Attēls
Te būs. Labprāt uzzinātu precīzāk, kas tas ir par hibrīdu. Bija ļoti līdzīgs ar dzelteniem ziediem, bet tas neizdzīvoja pārvākšanās procesu.

Return to “Orhidejas ikvienam”