Oncidium Sharry Baby

Ir jautājumi? Lai kāds būtu jautājums, uzdodiet to šeit un nekautrējaties, Mēs visi šeit esam lai mācītos un dalītos pieredzē.
plajuka
Pievienojies: Mon Apr 02, 2012 2:09 am

Oncidium Sharry Baby

Postby plajuka » Mon Apr 02, 2012 2:13 am

sveiki!
vai kāds nav manījis, kur varētu būt nopērkams šis oncīdijs? šausmīgi tādu gribas, bet nav laika apbraukāt visus veicīšus :oops: paldies!

Flokse
Pievienojies: Mon Feb 07, 2011 7:36 pm

Re: Oncidium Sharry Baby

Postby Flokse » Mon Apr 02, 2012 3:29 pm

Sharry Baby pie mums noteikti ir bijis pārdošanā, bet vai tieši tagad nemācēšu pateikt. Varbūt kāds cits to būs šeit manījis. Tomēr domāju, ka parāk bieži tā veikalu piedāvājumā nav manīta.

Man arī patīk smaržīgas orhidejas, bet diemžēl tieši Sharry Baby nopirkt līdz šim nav izdevies. :)

Inga
Pievienojies: Mon Feb 07, 2011 11:31 am

Postby Inga » Mon Apr 02, 2012 6:36 pm

Esmu manījusi Sharry Baby Berģu DEPO. Tikai nu jau pirms krietna laika. Tas gan nozīmē to, ka šie mēdz būt.

plajuka
Pievienojies: Mon Apr 02, 2012 2:09 am

Postby plajuka » Tue Apr 03, 2012 4:32 am

ai, ne jau tikai smarža, bet arī tā krāsa... man tik ļoti patīk piesātināti brūnās un sarkanās :)
nez vai ir vērts zvanīt uz tādu Berģu depo un jautāt?

Inga
Pievienojies: Mon Feb 07, 2011 11:31 am

Postby Inga » Tue Apr 03, 2012 7:49 am

plajuka wrote:nez vai ir vērts zvanīt uz tādu Berģu depo un jautāt?

man domāt, ja dikti gribas to puķi, tad noteikti var zvanīt. varbūt ne gluži uzreiz pēc nosaukuma tur zinās, bet apjautāties vai ir jauns pievedums un vai tur ir kaut kas piesātināti bordo toņos var.

Vēl var šeit pieteikt, ja kāds tādu mana, lai noteikti dod ziņu.

pinkorchid
Pievienojies: Tue Dec 10, 2013 3:16 pm
Atrašanās vietas: Rīga

Postby pinkorchid » Tue Dec 10, 2013 5:44 pm

Pazvanīt uz Berģu Depo noteikti var uz palūgt lai savieno ar dārza nodaļu,man jau liekās ka tur ir pāris ļoti zinošas meitenes,kas noteikti palīdzēs. Kad esmu tur tad savus radušos jautājumus uzdodu tieši viņām. :) lai veicas :)

P.s. man ari vel nav izdevies iegūt to šokolādes smaržas brīnumu. :(

Flokse

Postby Flokse » Tue Dec 10, 2013 10:24 pm

Man arī pēdējos gados nav tam sanācis uzskriet virsū, jo kā jau rakstīju, tad labprāt nopirktu.

Aldowin
Pievienojies: Fri Sep 11, 2015 5:21 am

Postby Aldowin » Wed Feb 17, 2016 11:22 am

Gaida atbildes

Flokse

Postby Flokse » Wed Feb 17, 2016 6:06 pm

Starp citu, pirms pāris dienām vietējā Jelgavas Rimi nopirku orhideju, kura ir aizdomīgi līdzīga Oncidium 'Sharry Baby', vienīgi ziedi ir mazliet sarkanīgāki. Bet tas varētu būt tāpēc, ka ziedēšana iet uz beigām. Smaržo patiešām kā šokolādes fabrika. Bet uz šiltes rakstīts, ka tas ir kaut kāds Oncidium "Cherry Baby'. :D

Attēls

Attēls

martinska1
Pievienojies: Tue May 03, 2011 1:37 pm

Postby martinska1 » Thu Feb 18, 2016 11:39 am

Gan jau, ka ir īstais, vai tad pāris burtiem nosaukumā liela nozīme.
Pirms kāda laiciņa 1 eksemplāru redzēju pārdošanā arī Kauguru RIMI, klasiskā smarža bija jūtama jau pa gabalu. Esmu ievērojis, ka zieda krāsu toņi tiešām nedzaudz atšķiras atkarībā no ziedēšanas apstākļiem (tā vismaz ir manam Sharry Baby eksemplāram - rudenī krāsa spilgtāka, pavasarī (tagad - nedaudz brūnganāka (sausāks gaiss?)).

Return to “Orhidejas ikvienam”