Kārotā orhideja

Ir jautājumi? Lai kāds būtu jautājums, uzdodiet to šeit un nekautrējaties, Mēs visi šeit esam lai mācītos un dalītos pieredzē.
Inga
Pievienojies: Mon Feb 07, 2011 11:31 am

Kārotā orhideja

Postby Inga » Mon Dec 03, 2012 11:32 am

sākumā gribēju ielikt Pļāpu sadaļā, bet tad padomāju - tās tak ir Orhidejas ikvienam :)
Ziema ir mierīgs laiks, kad padomāt par nākošā gada gribuļiem, vai ne?
Atvēru šo tēmu lai katrs, kas grib, var padalīties ar to, kas vēl pietrūkst pilnai laime.

šodien uzdūros tādai katlejai un tagad man nav miera C.Loddiaca ((aurantiaca x loddigesii)
Attēls
Attēls

Tchibo
Pievienojies: Mon Nov 05, 2012 3:25 pm

Re: Kārotā orideja

Postby Tchibo » Mon Dec 03, 2012 11:50 am

Man vēlmju ir daudz, bet palodzi man neviens nepalielina :(
Tikko izsērfojos pa lietuviešu mājas lapu - gribu veselas 5 gab.
1)Phalaenopsis bellina
2)Paphiopedilum Maudiae Vinicolor
3)Paphiopedilum Sparsholt x Winston Churchill Indomitable
4) Lc. Jungle Eyes (tikai nav skaidrs, kas par sugu )
5) Ļoti gribu ludīsiju, tik pagaidām nevienā veikalā neesmu manījusi.

Flokse
Pievienojies: Mon Feb 07, 2011 7:36 pm

Postby Flokse » Mon Dec 03, 2012 1:23 pm

Inga, daiļš jau ir tavs iekāres objekts. :)

Tchibo, Lc. Jungle Eyes nav suga, bet gan hibrīds - lēlijkatleja. Tās senčos var vūt vairākas sugas vai hibrīdi.
Ludīsjijas pie mums pārdošanā parādās regulāri, tikai vajag uzmanīt, kad tām ir pievedums. Pie tam tās viegli var pavairot ar spraudeņiem. Varbūt pavasarī var sarunāt arī ar kādu pārāk saaugušas puķes īpašnieci, lai tā padalās. :)

Tchibo

Postby Tchibo » Mon Dec 03, 2012 1:47 pm

Flokse wrote:Inga, daiļš jau ir tavs iekāres objekts. :)

Tchibo, Lc. Jungle Eyes nav suga, bet gan hibrīds - lēlijkatleja. Tās senčos var vūt vairākas sugas vai hibrīdi.
Ludīsjijas pie mums pārdošanā parādās regulāri, tikai vajag uzmanīt, kad tām ir pievedums. Pie tam tās viegli var pavairot ar spraudeņiem. Varbūt pavasarī var sarunāt arī ar kādu pārāk saaugušas puķes īpašnieci, lai tā padalās. :)

Nu man tapa skaidrāki tie burti LC, BLC utt., kuri ir pie nosaukumiem lietuviešu mājas lapā. Sanāk, ka tās visas ir katlejas,jeb to hibrīdi.

Inga

Postby Inga » Mon Dec 03, 2012 2:24 pm

Tchibo, es Tev varu iedot jau apsakņojušos ludīsijas stādiņus. Piemēram, varu paņemt līdzi 15.decembrī uz tikšanos. Nāksi?
Un vēl - tos nosaukumus tepat vari papētīt, sadaļā Interesanti fakti ir tāda tēma Starpsugu hibrīdi, to nosaukumi un vecāki.

Tchibo

Postby Tchibo » Mon Dec 03, 2012 3:33 pm

Inga wrote:Tchibo, es Tev varu iedot jau apsakņojušos ludīsijas stādiņus. Piemēram, varu paņemt līdzi 15.decembrī uz tikšanos. Nāksi?
Un vēl - tos nosaukumus tepat vari papētīt, sadaļā Interesanti fakti ir tāda tēma Starpsugu hibrīdi, to nosaukumi un vecāki.

Paldies par piedāvājumu, izskatās, ka man jāatliek vēlmes līdz pavasarim, kad, ļoti cerams, tikšu pie sava dzīvokļa. Man patlaban iestājies katastrofāls vietas trūkums. BET par ludīsiju padomāšu ... kārdinājums liels. Es pat varu iemainīt pret cycnodes wine delight, ja tā beidzot izdomās sākt augt.

Flokse
Pievienojies: Mon Feb 07, 2011 7:36 pm

Postby Flokse » Mon Dec 03, 2012 5:12 pm

Apžēliņ, jūs te maināt Wine Delight pret ludīsijām. :) (Eju meklēt ludīsiju. :))

Inga

Postby Inga » Tue Dec 04, 2012 12:48 am

Flokse, nekā nebij :) es pirmā piedāvāju ludīsiju :) bet, ja godīgi, tiešām Tchibo, es tak to ludīsiju tāpat iedošu.

Tchibo

Postby Tchibo » Tue Dec 04, 2012 8:50 am

Inga wrote:Flokse, nekā nebij :) es pirmā piedāvāju ludīsiju :) bet, ja godīgi, tiešām Tchibo, es tak to ludīsiju tāpat iedošu.

Mja. Man laikam tomēr nāksies mainīt brīvdienu grafikus - man Jūsu tikšanās reizēs sanāk braukt uz laukiem un nākamā nedēļā palikt Rīgā. :)
Ja pareizi saprotu tad tikšanās notiek Mājas svētībā?

dace
Pievienojies: Wed Mar 16, 2011 3:56 pm

Postby dace » Tue Dec 04, 2012 9:00 am

Tchibo, jā, tikšanās reizes ir Mājas svētībā!

Inga, Tu nu gan esi smukuli atradusi! Pilnīgi saprotu, ka tā avr mieru pazaudēt!

Ar mani ir vienkāršāk. Vai tad vēl kāds nezin manu sapņu orhideju, kura pilnīgi mistiski pazudusi no audzētavu piedāvājumiem.

Attēls

Return to “Orhidejas ikvienam”