Falenopša keiki bez saknēm.

Ir jautājumi? Lai kāds būtu jautājums, uzdodiet to šeit un nekautrējaties, Mēs visi šeit esam lai mācītos un dalītos pieredzē.
Tchibo
Pievienojies: Mon Nov 05, 2012 3:25 pm

Falenopša keiki bez saknēm.

Postby Tchibo » Wed Oct 16, 2013 3:51 pm

Labdien!

Manā īpašumā nonāca saulē stipri apdedzināts falenopsis ar maziņu keikēnu.
Pagājis vairāk kā 2 mēneši, augs ir pārstādīts, saņēmies, izdzinis jaunu lapu, saknes bija un ir diezgan labā stāvoklī. Lieta tāda, ka keiki aug un aug, jau trīs dūšīgas lapas - jaunākā ir lielākā, ap 6-7 cm gara, bet saknes pat netaisās veidot. Vai tā ir normāla parādība, ka keiki vēl neveido saknes?? Es gan nezinu, pirms cik ilga laika šis keiki ir sācis augt.

Inga
Pievienojies: Mon Feb 07, 2011 11:31 am

Re: Falenopša keiki bez saknēm.

Postby Inga » Wed Oct 16, 2013 7:12 pm

Tchibo, ir rudens, viss notiek lēnāk. Domāju, ka saknes nekur nepaliks, iespējams keiki ir labi tāpat, pagaidām, bet līdz ar mātes auga bijušā ziedkāta savīšanu un, vēlams, gaisa mitruma palielināšanos, tas sāks palaist arī jaunās saknītes.

Tchibo
Pievienojies: Mon Nov 05, 2012 3:25 pm

Re: Falenopša keiki bez saknēm.

Postby Tchibo » Wed Oct 16, 2013 8:04 pm

Inga wrote:Tchibo, ir rudens, viss notiek lēnāk. Domāju, ka saknes nekur nepaliks, iespējams keiki ir labi tāpat, pagaidām, bet līdz ar mātes auga bijušā ziedkāta savīšanu un, vēlams, gaisa mitruma palielināšanos, tas sāks palaist arī jaunās saknītes.

Paldies, Inga, par informāciju. Es īpaši nesatraucos, man vienkārši palika interesanti, kāpēc neaug saknītes. Nu tad atliek apbruņoties ar pacietību un gaidīt.

Return to “Orhidejas ikvienam”