LED tehnoloģijas augu apgaismojumam

Mēslojumi. Kaitēkļi. Slimības. Mākslīgais apgaismojums. Sugu atšķirības un audzēšanai piemēroti apstākļi – visi jautājumi, kas rodas, kad orhidejas mājās ir jau ilgāku laiku.
amarkrinija
Pievienojies: Tue Apr 23, 2013 1:20 pm
Atrašanās vietas: Milāna

Re: LED tehnoloģijas augu apgaismojumam

Postby amarkrinija » Sun Mar 02, 2014 11:57 pm

Bildē izskatās tumšs, jo man telefons kaut kā jocīgi nobildēja, lai gan akvārijā esošie augi bija skaisti izgaismoti, veselīgi koši zaļā krāsā, ja tas der kā rādītājs..
Jāni, tās Osram spuldzes man dikti patikās, ceru, ka izdosies šeit atrast. Ar interneta sūtīšanām ir tā. Ja kaut ko mazu un lētu, ka nebūs žēl izmest, ja ātri saplīsīs, nav iebildumu, tā, piemēram, esmu pirkusi elektronisko termometru-highrometru (ja tā viņš pareizi saucas), un kalpo vēl, kaut tas pats made in China variants. Taču, kā jau te iepriekšējos kometāros izteicās par tām zili violetajām orhideju lampām, negribētos izmest naudu par kaut ko kas ātri aizies un maksā diezgan. :)
Cilvēkiem, kas saka ― laimi par naudu nevar nopirkt ― nekad nav piederējušas orhidejas.

Jzed
Pievienojies: Mon Jul 23, 2012 4:04 pm
Atrašanās vietas: Rīga Centrs

Postby Jzed » Tue Mar 04, 2014 9:49 am

Sveiki!

Šīs parastās T5 dienas gaismas spuldzes esmu redzējis Cenuklubā. Tomēr ar spuldzēm vien nepietiek. Vajag palaidēju un armatrūru kur tās ielikt. Viens variants ir šāds - uz spuldzes galiem uzliekamas hermētiskas patronas ar vadiem un arī pāris spuldžu turētāju ko var piestiprināt pie kādas virsmas vai pat pie vienkārša dēlīša.

Te ir saite uz tādu komplektu veikalā tepat Latvijā.

http://www.relians.lv/index.php?id=715

aura
Pievienojies: Wed Mar 09, 2016 9:23 am

Postby aura » Wed Mar 09, 2016 9:32 am

Es piekrītu, ka labākais veids, kā izmantot LED apgaismojums ziedu lampas. Jo ilgu laiku ir jāuzskata kad un sutaupai daudz naudas.

Flokse
Pievienojies: Mon Feb 07, 2011 7:36 pm

Postby Flokse » Wed Nov 30, 2016 10:23 pm

Tiem, kuri ierīkojuši savām orhidejām labu mākslīgo apgaismojumu ziemā, arī var gadīties kā šai kundzei, kura mierīgi audzēja mandarīnus, bet pēkšņi ciemos ieradās policija. :D http://www.tvnet.lv/zinas/kriminalzinas/636974-kaimini_policijai_nosudz_marihuanas_audzetaju_izradas_kundze_audze_mandarinus

dace
Pievienojies: Wed Mar 16, 2011 3:56 pm

Postby dace » Thu Dec 01, 2016 1:58 pm

:lol: :lol: :lol: Es jau labu laiku, kopš bēniņu istabas logā ieliku augu lampas maigi zili rozā tonī, gaidu ciemiņus. Tikai mana Āgenskalna publika laikam nav tik apzinīga :lol:

amarkrinija

Postby amarkrinija » Thu Dec 01, 2016 3:07 pm

Vai arī no ielas tik labi neredz. :D
Cilvēkiem, kas saka ― laimi par naudu nevar nopirkt ― nekad nav piederējušas orhidejas.

Flokse
Pievienojies: Mon Feb 07, 2011 7:36 pm

Postby Flokse » Thu Dec 01, 2016 4:30 pm

Dace, droši vien tev tādi pilsoniski neapzinīgāki kaimiņi trāpījušies. Lai nebūtu jāgaida un jānervozē, varbūt atbilstošajām iestādēm par dīvainajām gaismām anonīmi noziņo pati. Pie reizes tiksi arī ziņās. :D

amarkrinija

Postby amarkrinija » Thu Dec 01, 2016 4:37 pm

:mrgreen:

dace
Pievienojies: Wed Mar 16, 2011 3:56 pm

Postby dace » Thu Dec 01, 2016 7:12 pm

:D Flokse, Tev, kā vienmēr, ir perfekts risinājums! Kā man tas vēl nebija ienācia prātā!

2000GB
Pievienojies: Wed Jan 25, 2017 8:56 am

Postby 2000GB » Wed Jan 25, 2017 9:07 am

Sveiki, gribēju noskaidrot vai kāds izmanto šādas lampas?

http://ej.uz/Aljix

Return to “Specifiskās lietas”