Kas ir Fuzarioze?

Mēslojumi. Kaitēkļi. Slimības. Mākslīgais apgaismojums. Sugu atšķirības un audzēšanai piemēroti apstākļi – visi jautājumi, kas rodas, kad orhidejas mājās ir jau ilgāku laiku.
Edite
Pievienojies: Fri Mar 06, 2015 2:28 pm

Kas ir Fuzarioze?

Postby Edite » Tue May 19, 2015 9:58 am

Sveiki, veelos noskaidrot, kas ir fuzarioze. Esteres lapaa izlasiju, ka ta varetu but tad ja orhideja nekadigi neveido saknes. Man ir dendrobija nobile kuru biju pamanijusies parkaltet- praktiski visas saknes aizgaja boja. Februari parstadiju un katru dienu apsmidzinu ar udeni. Atdaliju 3 keiki, kuri liidz tam bija izveidojusies- visi smuki aug- veidojas jaunas sakniites. Bet vecais augs, pilniigi bez lapaam saaka dziit nu jau triis jaunos dzinuminus 2-5 cm, bet sakniites nevienas, tikai to aizmetniisi, kas staav uz vietas. Pietam vienam no jaunajiem dzinumiem jau ir klaat triis jaunu dzinumu aizmetnisi. Visi tuberoidi sarosijusies uz keiki veidosanu!
Diemzeel nesanak pievienot bildes.

Edite
Pievienojies: Fri Mar 06, 2015 2:28 pm

Re: Kas ir Fuzarioze?

Postby Edite » Tue May 19, 2015 10:11 am

dace
Pievienojies: Wed Mar 16, 2011 3:56 pm

Re: Kas ir Fuzarioze?

Postby dace » Tue May 19, 2015 4:06 pm

Es jau teiktu, ka šie vecie dzinumi ir savas rezerves izsmēluši un pirms nobeigšanās vēl mēģina izdzīt pēc iespējas vairāk keikus, bet spēki to izaudzēšanai vairs nav. Es Tavā vietā priecātos par esošajiem 3 jaunajiem augiem, bet uz šo vairs neliktu lielas cerības. Galu galā - lapas nav, saknes, kā sapratu, arī nafff...

Return to “Specifiskās lietas”