vanda manuvadee

Aerangis, Arides, Angraecum, Ascocentrum, Cleisostoma, Euanthea, Haraella, Lewisia, neofinetia, Renanthera, Rhynchostylis, Trichoglottis, Vanda un to hibrīdi
Inese
Pievienojies: Sat May 07, 2011 8:41 pm

Re: vanda manuvadee

Postby Inese » Mon May 16, 2011 5:12 pm

Man ir kaut kāda inde (nezinu kā sauc, to man iedeva mana vecmāmiņa, kas arī audzē daudz telpaugus), ar kuru migloju augus ik pa 3-5 dienām kādas reizes 3-4. Un tad skatos kas un kā. Bet man tik vienreiz bija tāda nelaime. Vispār es šodien konstatēju, ka mana niķīgā vanda ATKAL taisa ziedkātu. Vēl pavisam mazītiņu, knapi spraucas laukā. Bet kā būs šoreiz? :?:

Inese

Postby Inese » Sun Jul 10, 2011 9:37 pm

Kaa jau vareeja paredzeet - mana nikjiigaa vanda nokalteeja tresho!!! ziedkaatu! :twisted: :twisted: Nu taada nejaucene!!! Es veel iedomaajos, ka varbuut shii vanda nav sasniegusi savu pilnbriedu ziedeeshanai un shie bija gjeneraalmeegjinaajumi??? Jo vinja kaut arii paliela peec izskata, veel nav ziedeejusi vispaar. To spriezhu peec taa, ka nav neviena veca ziedkaata. Normaala nav. Mazie sakaltushie ir 3 kaa jau teicu. Taa vareetu buut? Vispaar vinjai ziedeeshanas laiks skaitaas ziemaa.
Pashlaik ziedkaats naak vandai denisonianai, redzees kaa taa uzvediisies. :? Un coerulea dzen jaunu augshanas centru kosmiskos aatrumos. Mums sanaaca negadiijums un augshanas centrs izpuva kaut kad pavasarii. Nu tad tagad shii dzen jaunu. Baigaa izdziivotaaja. Es jau domaaju ka ies pa skuju taku...

Inga
Pievienojies: Mon Feb 07, 2011 11:31 am

Postby Inga » Sun Jul 10, 2011 11:18 pm

Visticamāk, kas tas jaunais arī ir jaunais - tikai ne gluži centrs, bet jaunais augs.
PAr ziedēšanas laikeim es tik droši neapgalvotu, vai manējām vandām tas ir ziemā vai vasarā, jo laika apstākļi mums ir tādi, kādi ir.Zilā (coerulea) zied vairākas reizes gadā. DOmāju tāpēc, ka visgrūtāk viņām klājas ziemas otrajā pusē, un tad vasarā sākas superdzīve - šogad jo īpaši: dūmakainā gaisma un augstais gaisa mitrums + siltums.

Inese

Postby Inese » Mon Jul 11, 2011 12:14 am

Nu varbūt ka tas ko coerulea taisa arī ir keiki. Bet viņš ir pašā augšā. Un attīstās vnk pa stundām. :shock:

marcis72
Pievienojies: Sat Dec 29, 2012 1:31 am

Postby marcis72 » Tue May 21, 2013 11:49 pm

Neuzziedināmā ir uzziedināta.

Attēls

marcis72
Pievienojies: Sat Dec 29, 2012 1:31 am

Postby marcis72 » Tue May 21, 2013 11:50 pm

Kvalitāte slikta, jo meitiņa fotoaparātu saplēsa un jāfotogrāfe pagaidām ar telefonu.

Inese

Postby Inese » Fri May 24, 2013 8:56 pm

Mārci, super! Malacis!!! Piejaucēji to nelieti tomēr! :)

Return to “Vandas un tām līdzīgās”